Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поръчка на капачки/лепенки за джанти


Recommended Posts

колеги,понеже си взех нови джанти

djanti1gp0.jpg

и предпочитам в средата лепенката да е с логото на шкода това

logo-simple-skoda.jpg

или това

306x306-Skoda-Logo.jpg

обмислям поръчката на такива от PVC или от PVC със това прозрачното покритие отгоре(т.нар 3D стикери) ,днес питах една фирма и цената за PVC беше 23 евро на квадратен метър което събира доста бройки .размера на мястото на джантата е 58мм но трябва да го измеря пак понеже не съм сигурен в измервателния уред.Казаха че на еин лист може да са различни модели понеже е дигитално.

Въпроса ми е дали има интерес за поръчка понеже на мен ще са ми много

Ако някой има идея от къде могат да се поръчат -също е добре дошла,капачките от ЕТ не стават понеже са вдлъбнати наобратно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако решиш да поръчваш,аз ще искам 4бр. без значение от кой модел :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазина на Сточна гара (София) има такива, каквито си и купих преди 2-3 години за Фелата. Може да погледнеш за всеки слючай там, защото ако диаметърът им отговаря на джантата ти, никога няма да се отлепят - много професионални си бяха. Реално ги залепих върху релефа на малките тасчета за Фелиция и не са мръднали и до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за нещо такова става въпрос

label1.jpg

ще проуча нещата и ще гледам да дам взема по-точна оферта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok3, в магазина на Сточна гара има специални лепенки за джанти с емблемата на Шкода (като втората картинка, която си приложил). Онзи ден минах оттам. Бяха 8,90 комплекта.Хубави са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а размера на капачките на джантите еднакъв ли е с този на емблемите на предния и задния капак?

не на капачките са по малки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продават се на битака, илиянци и т.н. пазарища подобни лепенки за различни марки коли и в различни размери :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ok3" - Аз съм готов да се включа в "онзи 1 квадратен метър" :) Ако може само аз да си кажа какво да пише на лепенките ще е супер.. смисъл искам да си сложа "Nick"-а. Иначе на колата ми няма и двете емблеми.. и за там искам да си поръчам нещо "Custom Made". По между другото.. би трябвало да може да се поръчат и 0.5 квадратни метра.. смисъл трябва всякакъв размер да можеш да си поръчаш..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ok3" - Аз съм готов да се включа в "онзи 1 квадратен метър" :) Ако може само аз да си кажа какво да пише на лепенките ще е супер.. смисъл искам да си сложа "Nick"-а. Иначе на колата ми няма и двете емблеми.. и за там искам да си поръчам нещо "Custom Made". По между другото.. би трябвало да може да се поръчат и 0.5 квадратни метра.. смисъл трябва всякакъв размер да можеш да си поръчаш..

 

колега, малко ти е дълъг ника за капачка, както и моя де :mrgreen: иначе няма проблем да поръчаш колкото искаш, но при малка бройка цената излиза солена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Krankenstein" - Е аз не искам да се чете от 2 метра.. искам само клекнал човек до джантата (истински ценител, който освен да види иска и да пипне) да може да го види :) Пък и може да се измисли някакъв хубав шрифт.. все ще се събере.. може и да е завъртян надписа.. пък може и някакво готино лого да се направи.. важното е да няма други такива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

намерих един копирен център, зад плиска, който може да направи каквито си искаме лепенки...отгоре слага прозрачен силикон и така им придава обем :)

цената е 0.18 ст. на см2, при по-голямо количество има и отстъпка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като си поръчваше чисто новите джанти, защо не си поръча да дойдат направо с капачки Шкода... Почти няма фирма за джанти, която да не предлага...

 

А защо не отидеш в ЕТ да пробваш дали няма да станат оригиналните и ако да, да си ги поръчаш - капачка с емблема: 15лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "lubomirov1985" - Да.. 15 лева е цената за 1 брой малко тасче за лята джанта :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не са същите,оригиналните са вдлъбнати леко, а не искам да правя модификации.Нямах време последните 2 седмици ,но мисля в скоро време да се занимая със случая и мисля да е по-тънко.Иначе си взех едни за 2 лева от едно магазинче колкото да са Шкода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.