Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задни дискови спирачки на Фабия


majesty

Recommended Posts

Привет,

Някои има ли идея колко ще ми струва да си сложа дискови спирачки на задните колела и да махна барабанните. Става въпрос за Фабия Седан.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми идва идеята като дойде време за смяна да сложа от RS-ката!Някой има ли идея дали ще стане тая хватка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо трябва да е от РС ? сложи и нормални дискове от 1,4 16V 101 коня ! те са абсолютно същите за задните става въпрос ! предните са различни ! комплекта накладки за дисковите спирачки отзад е около 70-90 лева за 2 та диска още около300 а също така ще ти трябват и спирачни апарати разлизни главини и накраиници за маркучите и ръчната спирачка ! според мен не знам дали си заслужава толкова инвестиции ! щом хората са преценили че отзад може с барабани значи може ! аз съм фабрично с дискове отзад и съм много доволен ! спирачния път от 100 км/ч е под 40 метра справка АУТОБИЛД !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз мислих за предните дискове!Задните барабанлии може да си останат,макар че не са особено красиви при слагане на алуминиеви джанти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз мислих за предните дискове!Задните барабанлии може да си останат,макар че не са особено красиви при слагане на алуминиеви джанти!

 

Ще имам скоро целия комплект от моята РС-ка, на 288мм. Апарати, съпорти, дискове и накладки на 13к км.

Някой ако проявява интерес да се обади. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.