Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътуване през Сърбия


Velko

Recommended Posts

Абе казват че нямало проблеми ,аз трябваше да ходя до Белград точно при безредиците там и не отидохме от страх щот най малкото можеше да ни почупят служебната А6ца и да береме само ядове.Та ако можеш заобикаляй ако пътуваш за Европата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата ми е свързана с ежедневни срещи със транспортни фирми... засега никой не се е оплакъл от преминаването през Сърбия.

Баще ми пътува с лека кола до Германия преди 1 седмица и мина през Сърбия без никакви ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътувал съм няколко пъти, включително 3 дни след приемането на Косово - няма проблеми. Беше истерия на нашите медии, да атакуват управляващите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата ми е свързана с ежедневни срещи със транспортни фирми... засега никой не се е оплакъл от преминаването през Сърбия.

Баще ми пътува с лека кола до Германия преди 1 седмица и мина през Сърбия без никакви ядове.

Това е много добре, защото само веднъж съм минавал през Румъния и беше доста зле за колата и за бъбреците ми.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.