Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ако не сте виждали НОВА 120L ...


PETYO

Recommended Posts

Поне още 2 пъти да го превъртиш ;) :!: :D Поздрави!

 

Гога, това и е ЧЕТВЪРТИ :oops: :oops: :oops: и на още веднъж ще съм доволен :)

400 000км с тази колица?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400 000км с тази колица?!

 

Невъзможно ли ти се вижда :roll:

Еми, колега, тази кола е в семейството от 1992година. Колата просто си я караме :) нито много , нито малко, търкаляме си я, глезиме си я и тя си ни слуша :mrgreen:

Само аз я карам около 3 години и имам на нея малко повече от 60 000км. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне още 2 пъти да го превъртиш ;) :!: :D Поздрави!

 

Гога, това и е ЧЕТВЪРТИ :oops: :oops: :oops: и на още веднъж ще съм доволен :)

400 000км с тази колица?!

 

Е ти много подцени старите Шкоди бе човек, да не давам аз примери на колко километри има такива шкодички в Русе на мои познати :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее Петъо браво, аз на мойта ми остават 3 хиляди до второто превъртане на километража. Ааа и да - откакто сложих тая лоша газ направо се преродих.

 

400 000км с тази колица?!
- worldman - мойта като млада е ходила два пъти до ГДР без никаква повреда да и стане. Не се учудвай на такива пробези. Учудващо е, че новите дефектират под път и над път и в насрещнтото даже.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Петьо, да ти е жива и здрава, дет се вика още толкоз да изкара :!: (без подкалници :D )

Първата 120-ка я продадох на 210 к, втората - на 110, ама къде са 400 к?

Но, доколкото разбирам, за Самарата твойте километри нищо не са, друго си е съветското... :mrgreen: ,а и от колегата POW - никаква реакция - сигурно не е забелязъл темата... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, Още много км. без ремонти. Моята е над 400 000км. Аз горе долу на толкова я взех от баща ми(преди около 5 години). Карам я само на бензин. И съм много доволен откъм перидичността на ремонтите. За годините си много рядко дефектира. Наистина мога да разчитам на нея. Но и аз си я гледам. Не прекалено (да и угаждам :D ) ама поне в техническо отношение винаги я поддържам. Тя се отплаща разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как са карани. Ако е само градско по схемата пали-> 5 километра -> гаси няколко часа, докато изстине, и пак така и 100 000 км. са и много. А другите, карани на дълги разстояния или като таксита изкарват невероятни пробези.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: ,а и от колегата POW - никаква реакция - сигурно не е забелязъл темата... :roll:

 

А мен къде пък ме паркирахте тука, кво да кажа аз? Продал съм Голф 4 на близо 410 000 км. в перфектно състояние, лично изкаран от жена ми от Юнитрейд на 13 км. още през миналия век и сега като гледам темата, ме е яд, че не го снимах преди две години когато го продавах, да му видите цифричките. Иначе в типично мой стил щях да се заям с колегата PETYO, че не може нова 120-ка да е с такова замъглено стъкло на скоростомера, тая работа нИ мИришИ на новУ, нещо ни пАрзаля Петьо, ама.......кво ама, ей ме на, заядох се все пак, пуста ми проклетия!!! :mrgreen:

 

Петьо, приятелю, евала и поклон до земята за труда ти и грижите, които хвърляш по Шкодата, за суперготиното ти отношение към всички колеги във форума, за знанията ти за колите и готовността ти винаги да помогнеш на някой закъсал и за любовта ти към марката. Дамо колата още толкова да изкара, колкото и досега, Мерцедеса също само да върти цифричките и да те слуша, а като пуснат новия Супърб - да го смениш с него. :mrgreen:

 

Поздрави.

 

P.S. Колега stefan I, моля за извинение, ако съм те разочаровал и отговорът ми не е точно това, което очакваше. :P :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ikonoma - Да колата е карана доста време като такси от баща ми ;)

 

@pow - не е замъглено стъклото на километража(перфектно си е даже), но ми блестеше слънцето за това не можах д направя хубава снимка :oops: , то и с моите фотографски умения и подръчния ми GSM - толкова :mrgreen:

 

Благодаря на всички ви за пожеланията smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.