Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КОЖЕН САЛОН на ФАБИЯ !!!


c5775bm

Recommended Posts

Много добре изглежда! Тъй като се очертава да пропусна неделната среща, заради пътуване в прованса, се надявам да дойдеш на събора, за да видя там какво си натворил с интериора на Фабияна ;) . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи цената варира от 1800 до 2300 лева според големината и вида на изработката ! времето за изработка е около 5-6 дена

 

кожата е естествена за автомобили италианска !

цената включва:

-кожен волан

-кожен маншон на скоростния лост и топката

-ръчна спирачка

-подлакътник

-предни седалки с 2 цвята кожа + перфорирана няма проблеми за страничните AIR BAGS

-задна седалка с 2 цвята кожа + перфорирана разделена 1/3 2/3

-кори на вратите

-шев по избор цвят и вид еденичен двоен и т.н.

 

фирмата е www.vilner.info ! не искам да им правя реклама но съм много доволен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добре са си свършили работата ;)

Само дето на мен волана хич не ми харесва... То по принцип на Фабия-та волана не ме кефи, но от снимката оставам с впечатление, че и средата на волана е с различен цвят от кожата. Просто ми изглежда като присадено някак си... Иначе салона е мнооо готин ;) Честито! А не помисли ли, шевовете да са с различен цвят?

П.П. Коко, к'во е "ВГЗ"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми те шевовете са с различен цвят ! може би не се вижда добре ! сиви са шевовете ! на живо сигурно ще ти хареса и волана ! а ВГЗ може би е върха на гъзарията предполагам ! Коко да каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нарочно ли правиш, не мога да разбера? Защо ме дразниш!? :?

Сега сериозно... Много добре се е получило салончето! И аз бях много...настървен за кожен салон на Фабията, но уви. Сега ще инвестирам в навигация.

->И на мен не ми харесва волана. Средния панел ми изглежда не на място. <-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да там стои ,ГАРАНЦИЯ не я карат ! аз си засякох километража бяха и направили само 100 метра ! докато са я изкарвали - вкарвали ! иначе съм повече от доволен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е... чистата кожа. Твоите седалки стандартните от фабия ли са?

 

п.с. Бургаският лексус със леопардовите седалки ме срази http://www.vilner.info/gallery_luxury.php :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми излезе около 2000 ! стандартните от фабия са седалките да ! има и по евтини варианти при комбинация на естесвена и изкуствена кожа ! може да ти сложат на корите на вратите изкуствена и да падне цената с 300-400 лева ! има много варианти зависи какво искаш ! но хората са истински ПРОФЕСИОНАЛИСТИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки на кожения ми салон !

Волана е направо уникален !

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232970

 

Възползвах се от темата. Обадих се и колата ми вече е в сервиза. Има изгорено от цигара на 2-3 места и ме дразни много. Днес ще го оправят хората. Досега впечатления- в момента в който стъпиш опред , човека от бариерата идва веднага, извиква някой от сервиза и който ще влизаш, правят оглед , казват ти цена и срок - тотал 5-10 мин. Как да кажа на черното бяло. Доволен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.