Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

интересно за софиянци


Guest vankovarnata

Recommended Posts

пак сте на далавера. кмета ви е дал по свободно дишане по някой улици.

 

ПРИЛОЖЕНИЕ №3

СПИСЪК

 

На улици отговарящи на условията на чл.5, ал.3 за въвеждане на максимална разрешена скорост на движение над 50 км/час

 

1. Улици отговарящи на условията на чл.5, ал.3, т.1 за въвеждане на максимална разрешена скорост на движение до 80 км/ч:

- бул.”Цариграско шосе” между “Орлов мост” и ул.”Павел Красов”;

- бул.”Брюксел” (естакадата за Аерогарата).

2. Улици отговарящи на условията на чл.5, ал.3, т.1 за въвеждане на максимална разрешена скорост на движение до 70 км/ч:

- бул.”България” между бул.”Черни връх” и ул.”Кумата”;

- бул.”Ботевградско шосе” между ул.”Александър Екзарх” и моста над река Искър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тва май ми се вижда ограничение по-скоро понеже доколкото знам в ЗДП пише ,че улици с 2 и повече платна в едната посока ограничението е 70км/ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тва май ми се вижда ограничение по-скоро понеже доколкото знам в ЗДП пише ,че улици с 2 и повече платна в едната посока ограничението е 70км/ч

 

специално разрешение за двицение с по висока скорост съобразено със сдп-опп за 70км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с две думи според мен ще може да си караме по булевардите със 70 ,понеже закона е над тази наредба или се бъркам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с две думи според мен ще може да си караме по булевардите със 70 ,понеже закона е над тази наредба или се бъркам?

 

това е разпоредбата на бат бойко. влез в нещо общинско и прочети разпоредбите. мисля, че беше за посочените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз честно казано, не виждам нещо ново...

По всичките изброени ограничението си е такова от години. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то и сега без на Бойко заповедите си стояха тебелките с тия ограничения на Цариградско и на бул България.

Все пак мерси за инфото smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.