Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въздушни възглавници?


deluX

Recommended Posts

Здравейте Някой да знае цената за двете въздушни възглавници за Фабиа? (2001)

 

Неска много куриозна ситуация..качи се майка ми и тръгна но чукна отпред един ръб бронята се нарани на милиметри ноо вътре стана мазало с тия въздушни възглавници! Удара да е бил с най-много 3 км/ч а те се отвориха!

 

1. Какво се сменя? Цялото табло ли?

2. Загуби и хидравликата на Волана, но защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че цялото табло се сменя, ако се отворят възглавниците. Звънни в Еуратек, там ще ти дадат цена. За монтаж също те съветвам да се обърнеш към тях, все пак слагане на еърбези не е работа за кварталния майстор - малко или много живота ти зависи от тях и си е работа за професионалисти.

 

П.П. Много странно как ще се отворят от толкова слаб удар :roll: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

П.П. Много странно как ще се отворят от толкова слаб удар :roll: ?

 

да бе то бронята има резки като от ключ та и по малки.. па представям си ако някой я ритне кво ше стане.. :x абе неам думи от 1 седмица а при всяко спиране пари давам.. :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не би трябвало да се отворят при такъв удар,нека в Ет да ти проверят и датчиците на еърбега,на някои модели са под седалките, а може и да ги юркаш и гаранционно да ги оправят понеже не би трябвало така да става ,аз лично бих ги юркал ,ами ако дете седеше отпред...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цифра са възглавниците,но по лошото е,че няма гаранция че ще се отворят при инцидент (да не дава Господ)!

Лично мое мнение е 1.5-2 хилки може да заминат!

За въздушните възглавници имаше писана тема,за датчиците в бронята и тн-разрови из търсачката и ще намериш!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко встрани, но все пак по темата...

Какви краш датчици използват в Шкода - акселерометрични или деформационни :?:

И не по-малко интересно - има ли в компютъра лог на информацията от датчиците по време на катастрофа. И дали тя може да се използва при рекламация към производителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко встрани, но все пак по темата...

Какви краш датчици използват в Шкода - акселерометрични или деформационни :?:

И не по-малко интересно - има ли в компютъра лог на информацията от датчиците по време на катастрофа. И дали тя може да се използва при рекламация към производителя.

първите си мисля ,така май го прочетох

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: Тва е втория такъв случай, за който чувам. Заведи си щета и да ти платят всичко от каското...

 

Мисля, че това е най-доброто решение!!! Ако някой ти даде по-умна идея - сподели я ;)

Коко, евалата братле - безценен си!

 

Не само при Шкода се случват простотийки от лек удар >>> http://www.youtube.com/watch?v=PwBUkKAAFIA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.