Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

здравейте - вече я взех!


joro_kem

Recommended Posts

абе и аз съм търговец, ма да ми платят 100% стока и аз да се мотам с изпращането на стоката 25 дни, при положение че трябва да се изпрати на космическите 130 км., тва не го разбирам. всъщност отказвам и да го разбера - както написах по-горе, очертават се взаимни ядове. а съм ядосан не толкова от бавенето, колкото от това, че ме лъжат в очите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигаш телефона и им казваш, че утре си при тях или за да си вземеш колата, или за да развалиш договора и да ти върнат парите, по техен избор. При мен подейства, вярно, че и аз, и колата бяхме в София, ама Пловдив е на два часа път с автовоз, кво толкова трудно има да ти пратят колата. Обади им се и стискам палци да си получиш колата своевременно.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече се опитах по телефона (с офиса им в софия), е на 3-тата минута музикален фон от централата (докато ме прехвърляха някъде) не издържах, теглих им една благословия и толкоз. жалко, че нямам път към сф тази седмица, иначе на място трудно ще ме отсвирят. и пак казвам, най-много ме ядосва това, че ме лъжат. колата така или иначе ще дойде. днес им заявих (в пв), че имам пропуснати ползи вследствие на забавата и да мислят как ще ме компенсират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама недей звъня в София, щом колата си я платил в клона на ЕТ в Пловдив, загрявай безмилостно телефоните на съгражданите ти от гореспоменатия клон, на тях си им оставил балата с парите, тях ги гони да ти дадат това, за което си се бръкнал.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това и правя, дори спрях да звъня и ги посещавам на място. оправдават се с "шефовете" и "колегите" - всички те от сф. явно всичко се решава оттам, включително и това колко ще чака клиента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Joro_kem, ето линк към колоните, които сложих - http://www.avitel-bg.com//?PageID=11&RecordID=38

 

Ако имах шанс да поръчам колата пак хич нямаше да се замисля за фабрични задни - дори и да не са по-добри от тези Pioneer, няма да са по-лоши. А освен това и тези пищялки в задните врати създават впечатление, че звука е из цялата кола, а не е разделен ПРЕДЕН/ЗАДЕН, както е сега. Щом обаче си я поръчал не знам дали Еуратек ги слагат, но знам че са много по-скъпи отколкото ако ги монтират в завода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами казаха ми около 140 лв. с монтажа, НО ако имам окабеляване до багажника и вратите. а това ще го разбера чак, когато пристигне колата (дай боже да е скоро).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес най-накрая си получих колата. вече е регистрирана, маркирана, застрахована и обичана! ще постна снимки в неделе вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E-е.е.е най -накрая! Да ти е честита и много безаварийни километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и само хубави емоции да имаш с нея smile179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, айде добре дошъл сред Skodaowner-ите, честито ти придобивка, най-накрая !!! Изчака ти се чакалото, и да си имал грехове досега, всичко ти е простено, след толкоз мъки. :mrgreen: Чакаме те по срещи, сборове, седенки и разпивки. Много да те радва колата, само на хубави места да те закарва и винаги с кеф да сядаш зад волана и да врътваш ключа !!!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за пожеланията, колеги! тъпкано да ви се връща :mrgreen: днес ще я разходя до вилата и ще направя снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 А бре? Ти нема ли да си седнеш спокойно на г**а. Се'а па у Пловдив... По студентски се моташ у София, утре къде да те очакваме да изшпионстваш некой?

 

 

 

Беше ... ... в Пловдив :P . ИзФащах те, колега... ;)

 

 

 

С най-добри чувства...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.