Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

оплакване


skodko

Recommended Posts

колеги искам да изплача мъката си,че не се знае дали ще мога да дойда на събора ,а ако идвам няма да е със шкодалинда баща ми днес ми съобщи че точно на 2 и 3 ще му трябва колата,ако има колеги от околията (пловдив,стара загора)със свободни места в колата моля им се да се обадят или да пишат едно ЛС ,че на шкодасъбор с друга кола не ми ходи. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги искам да изплача мъката си,че не се знае дали ще мога да дойда на събора ,а ако идвам няма да е със шкодалинда баща ми днес ми съобщи че точно на 2 и 3 ще му трябва колата,ако има колеги от околията (пловдив,стара загора)със свободни места в колата моля им се да се обадят или да пишат едно ЛС ,че на шкодасъбор с друга кола не ми ходи. :(

 

Я стига си хленчил :evil: :evil: :evil: Голяма работа че няма да си със Шкодата.Да ти призная :oops: и на мен това ми е малко болна тема защото моята шкода я разглобих за ремонт.За сега алтернативите ми за придвижване до "Соколския" са "ДЕУ-тико" или мерцедес. Все пак колега...важното е да се видим и да се насладим на хубавите коли, а те няма да са малко. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее споко поне си имаш шкода, аз като вече си нямам какво да правя :(

 

Аз замислям схемите или с някой от тука да пътувам или да си намеря пасажери ... поне 1 за компания и да дойда с опела ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.