Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гърне за Skoda Fabia


andrei

Recommended Posts

Здравейте,

 

Карам Skoda Fabia 1.4 MPI от 2001. Преди време едни приятели, като се возиха отзад ми казаха, че доста "бръмчи и ръмжи" колата. На мен явно не ми е направило впечатление тъй като я карам. Погледнахме отдолу гърнето и видяхме, че е леко продънено, т.е. има малко ръжда и се е получило малка дупка. Та искам да ви попитам. Струва ли си да сменям цялото гърне или да намеря някой майстор да ми закърпи само дупката?Чух, че имало и такава възможност. Някой знае ли колко вървят такива гърнета и къде може да се намерят.

Благодаря Ви предварително!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кърпенето е временно решение. Смени гърнето. Виж по магазините за резервни части за Шкода, както и в официалния представител на Шкода ЕураТек(там поне частите са оригинални, а цените са като по останалите магазини). Цена не мога да ти кажа - звънни в Еуратек примерно, там ще ти дадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм привърженик на оригиналните части. Ако ти е заминало средното гърне, обикновено с него си заминава и задното. Като информация, отпреди 2 години: средно гърне 111 лв., задно гърне 170 лв., труд 90 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм привърженик на оригиналните части. Ако ти е заминало средното гърне, обикновено с него си заминава и задното. Като информация, отпреди 2 години: средно гърне 111 лв., задно гърне 170 лв., труд 90 лв.
Да и аз съм привърженик на оригиналните части. Май, че ще го сменям изцяло. Благодаря Ви за информацията.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм привърженик на оригиналните части. Ако ти е заминало средното гърне, обикновено с него си заминава и задното. Като информация, отпреди 2 години: средно гърне 111 лв., задно гърне 170 лв., труд 90 лв.
Днес се обадих в Еуратек да ги питам колко струва такива гърнета. Казаха ми : за задно 240 лв, за средно 130 лв. А може ли от това, че задното гърне е леко продънено, да се качва разхода на бензин - в момента само градско е около 11-12?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има толкова квартални и гаражни сервизчета за гърнета, че незнам защо питаш тука колега, със сигурност ще намериш адекватен вариянт за решение ако питаш на 2-3 места! Ако пък не отиваш в ЕТ и решаваш проблема. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм привърженик на оригиналните части. Ако ти е заминало средното гърне, обикновено с него си заминава и задното. Като информация, отпреди 2 години: средно гърне 111 лв., задно гърне 170 лв., труд 90 лв.
Днес се обадих в Еуратек да ги питам колко струва такива гърнета. Казаха ми : за задно 240 лв, за средно 130 лв. А може ли от това, че задното гърне е леко продънено, да се качва разхода на бензин - в момента само градско е около 11-12?

имаш ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.