Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Евро 2008


van_persie

Recommended Posts

Но все пак ми стана интерсно какъв ли щеше да се слогана на БГ автобуса, ако бяхме там (НЕ че заслужаваме)?

 

Моето предложение е за "България на три морета" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • nicolas

    13

  • van_persie

    13

  • BlackPearl

    9

  • adrian_m

    9

Най-много писали в темата

И така, факт е, че чехите можели не само да правят най-добрите коли, а и да вкарват голове smile076 - първи мач на Евро 2008: Швейцария 0-1 Чехия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за всички славяни -Русия , Сърбия , Чехия , Хърватска , Полша -именно в този ред и след това за комшулука - Румъния , Турция , Гърция . Може да изглежда , че съм изброил всички аут сайдери , но миналото европейско системата проработи :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво казахте за Алекс дел Пиеро и компания??? Работата стана Алекс дел ТРИеро... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Бях за Италия, мамка му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За грешен отбор си симпатизирал.То и Меидйжъра малко изкривен му е мирогледа за Италия!

Никога не съм симпатизирал на футбол тип-дай да изсипем топката към тарана-никаква идея как да стигнат до вратата-положенията им бяха по скоро отчаян щурм!

Аз съм доволен от резултатите-групата стана крайно интересна.

Днес ще следя с голям интерес моя фаворит Ла Фурия Еспаньола!

А от Руская команда чакам изненади!(но в следващите мачове) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лалетата с тази победа снощи май стават един от фаворитите.

Не ми се вярва ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Италия снощи й беше показано, че тази година няма да е като на световното 2006-та с отборчета като Австралия, Украйна и т.н. Вярно, отстраниха Германия и победиха Франция, но ако тази година искат да направят нещо стойностно, трябва доста да се понапънат защото са в "групата на смъртта" , както обичат да се изразяват спортните коментатори. Поздрави ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Италия снощи й беше показано, че тази година няма да е като на световното 2006-та с отборчета като Австралия, Украйна и т.н. Вярно, отстраниха Германия и победиха Франция, но ако тази година искат да направят нещо стойностно, трябва доста да се понапънат защото са в "групата на смъртта" , както обичат да се изразяват спортните коментатори. Поздрави ! :)

Така си е и аз за това смятах че и двата мача снощи ще завършат 0:0

Единия го познах, но италианците се оакаха :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано причината е повече от очевидна за провала на Италия и тя си има име-Роберто Донадони... погледнете с какъв състав играха италиянците и резултатът изобщо не е изненадващ.

Все повече започвам да се надявам Хърватите да направят добро класиране, защото играят приятен футбол.

Испанците също ми харесаха много сега, само дето шампион се става с здрава защита, а срещу едно по-силно нападение испанците бая мъка ще видят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турция - Чехия 3:2 - както казва един колега: "СКАНДАЛ"! :mrgreen: Интересен мач беше, въпреки о*ирането на чехите накрая :evil: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме е яд,ама чехите без Росицки са мн зле в центъра,а на Чех грешката ги съсипа(психически-иначе на всеки може да се случи)!

 

Мн жалко за Чехите-мн симпатичен отбор! :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите съболезнования van_persie, но руснаците просто смачкаха Холандия, уж най-силния претендент за купата.

Просто ме изумиха тези голобради 20 и няколко год. момчета.

ами... сега да треперят Испания и Италия :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите съболезнования van_persie, но руснаците просто смачкаха Холандия, уж най-силния претендент за купата.

Просто ме изумиха тези голобради 20 и няколко год. момчета.

ами... сега да треперят Испания и Италия :roll:

100% истина !!! Разпиляха ги отвсякъде !!! Благодаря за съболезнованията, но...нямаше нужда-това, че ван пърси ми е любимият футболист не означава, че Холандия ми е любимият отбор ;) Аз винаги ще съм фен на Англия (е и на България де, но ние не се причисляваме към тези отбори, които са фактор във футбола). Ами мога само да ти пожелая руснаците да не се падат с любимите ти италиянци, защото...смятам знаеш :D Айде поздрави
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мога само да ти пожелая руснаците да не се падат с любимите ти италиянци, защото...смятам знаеш :D Айде поздрави

 

... те вече са се паднали, остава само довечера Италия да бие Испания, и полуфинала е Италия - Русия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мога само да ти пожелая руснаците да не се падат с любимите ти италиянци, защото...смятам знаеш :D Айде поздрави

 

... те вече са се паднали, остава само довечера Италия да бие Испания, и полуфинала е Италия - Русия :)

Не, още не са се паднали, ще се обадя през деня да питам Фабрегас какво мисли по въпроса и ще ти кажа дали ще се паднат :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язък за Холандците, толкова добре мачкаха наред ... с по 3-4 гола. Румънците паднаха даже от резервите на Холандия. Ама Руснаците го върнаха на Ван Бастен от финала 88-ма. Май като гледам, ако мафията не преебе нещата на финала - Германия - Русия. Класика ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май като гледам, ако мафията не преебе нещата на финала - Германия - Русия. Класика ...
Руско - турската война на финала би била нелоша класика , макар и не точно футболна - ВПЕРЕД БРАТУШКИИИИИИИИ!!! :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото много отбори си дадоха зор, ама първенството има 6 мача на макс. ниво и малки почивки. При така създаващата се ситуация като гледам как немците набират скорост трудно някой ще им вземе титлата. след хърватите оставам за италия но и те според мен няма да имат сили да бият и испания и русия и германия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за ЛА фурия Еспаньола.Крайно време е-винаги имат едни от най-добрите отбори с качествени футболисти,но нямат психика и опит,като Французи,Германци и Италия!

Но мисля,че голямата изненада ще са Руснаците(а защо не и Турците)! :roll:

 

 

Аз няма какво да коментирам повече :) :) :)!Казал съм го отдавна:) !

 

Лошото е,че са го направили на полуфиналите пак да се срешннат отбори от 2те групи който са играли помежду си 1/4 финали.Тожа е тъпо-пак ще се срешнат Испания и Русия :)!

За мен по интересно би било ако примерно Русия,или Испания (понеже аз мисля че те ще бият-а и прогнозата ми е Испания Шампион) да бяха отишли на Турция.А не да играят пак помежду си!Ама какжо да се прави..............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпи холандциииии, яки, яки и накрая им го забиха якия. Смешни отсякъде, как стигнаха до тук с тази игра незнам. Просто снощи това не беше Холандия от предните мачове. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.