Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Евро 2008


van_persie

Recommended Posts

nicolas, мисля, че е мой ред да изкажа съболезнования за отпадането на Италия. Май познах, че няма да се паднат Русия с Италия, но...това настрана, а що се отнася до мача-според мен с оглед на играта на двата отбора, нито единият, нито другият заслужаваше да отпадне, но дузпите са си 90 % късмет и 10 % хладнокръвие, което испанците показаха повече от Италия (особено хладнокръвно беше изпълнена последната РЕШАВАЩА дузпа на Испания ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • nicolas

    13

  • van_persie

    13

  • BlackPearl

    9

  • adrian_m

    9

Най-много писали в темата

благодаря за съболезнованията.

смешен треньор бих казал аз на първо място,

120 мин. 1голово положение, явно много мрази дел пиеро, дори и дузпа не му даде да бие.

както каза Божинов преди няколко дни, ако остане донадони и ние ще бием Италия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за съболезнованията.

смешен треньор бих казал аз на първо място,

120 мин. 1голово положение, явно много мрази дел пиеро, дори и дузпа не му даде да бие.

както каза Божинов преди няколко дни, ако остане донадони и ние ще бием Италия...

 

Не харесвам Милан, не харесвам Индзаги. Но той е абсолютно невероятен нападател, има страхотно чувство за пласиране, не съм виждал такова при друг футболист и е вкарвал уникални голове и е вадил не един и два пъти отбора. определено беше голяма грешка че не го взеха, все пак той заслужаваше това първенство, Тони явно не беше подготвен, не може за 4 мача централния нападател на световния шампион да отбележи... внимание.... 0 гола ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...като цяло не може световният шампион да отбележи 3 гола за 4 мача, да е получил 4, и да искаме да играем полуфинал, не е честно.

Пак да кажа, че според мен, основната вина е на треньора, не може да разполагаш с такива играчи и да пазиш 0:0...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да разполагаш с такива играчи и да пазиш 0:0...

 

Е как да не може?!?!!? Това си е нормалната игра на италянците! То и затова не ги харесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да разполагаш с такива играчи и да пазиш 0:0...

 

Е как да не може?!?!!? Това си е нормалната игра на италянците! То и затова не ги харесвам.

 

това е мнението на повечето любители на футбола за Италия, защото гледате да има сеир повече :)

аз гледам и доста други неща като владеене на топката, контрол върху играта, тактика, движение на играчите, преливане в различните линии и т.н. и т.н.

Беше удоволствие лично за мен да гледам Италия на Липи, както и Юве на Липи, но това, което гледах сега, беше сбор на много добри футболисти, които не си знаеха местата на терена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, аз съм лаик и гледам крайния резултат :mrgreen: И това играчите да се "намират" по терена. Не 20 мухи които просто търчат по терена ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успяхте ли да се насладите на...техническите проблеми по време на излъчването на мача :mrgreen:? Иначе браво на германците, макар за мен турците да бяха по-добрия отбор на терена :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се надявах на "руско-турска" война на финала .

Пак се потвърждава мнението на един известен треньор:

"Футболът е проста игра - 22-ма гонят по терена 1 топка и ... накрая печелят Германците" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много доволен и аз. Първото полувреме германците бяха абсолютна трагедия, но второто просто възкръснаха. Що се отнася до техническите проблеми - всички им се насладиха! Цял свят. Дори аз от другия край на света успях да им се наслаждавам в най-интересните моменти!

 

Както и да е. Нека видим кой ще е втория на финала. Аз лично бих се зарадвал на "братушките" въпреки, че са с доста непостоянна игра и малко ме съмняват ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно доволен съм и аз от отпадането на Турция, просто защото слабо казано не обичам тази държава и т.н. :)

Но ако смея да вметна нещо - нито на Чехите, още повече на Хърватия са им виновни Турция за отпадането...... просто и двата отбора накрая подцениха според мен съперника и си изпатиха, а хърватите не е лошо да потренират малко дузпи, защото са гола вода... :)

Колкото и да не харесвам турцте обаче не мога да не кажа едно голямооо евала за духа и борбеността на отбора, сами видяхме какво направиха когато се обединиха в края и на 3-те мача....!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат шанс!

На финала ще се случи само едно-Ла фурия ще тържествува-а големите футболисти на Германия ще се покрият като мишоци(Балак,Подолски-Клозе не го броя за такъв-само като му видя бягането със стиснати юмруци стил не съм си изпил млякото).....

 

Просто крайно време е Испания да си вземе своето(лично мнение)!

 

Виж 1ва страница и писаното от мен-още преди началото на Европейското! :mrgreen:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Този измамник (ще спра дотук макар че искам да кажа още хиляди неща повечето ужасно обидни), докато не влезне в затвора трябва да се преследва в целия свят!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те хората добре са го нарекли-Сашо-Тарашо!

3партии основа и 3те вече не са действащи-какво да говорим повече-икономист човека("уж") ,а заявява,че и в ЕФИР,че ЦСКА имала приходи от 3.5 милиона-на въпроса ОТ КЪДЕ?

отговорът беше-теглихме заем от банка-е всеки уважаващ себе си икономист и счетоводител,ще ти обясни,че теглен заем не се описва и отнася като приход!!! Тарашо явно не знае това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки, който ще вика в неделя за Испания (+мен :mrgreen: ) малко повод за радост в испанския лагер ---> http://euro2008.sportni.bg/?tid=40&oid=2501822

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Испанците, та испанците.... Какво сте се заиспанчвали толкова? Не забравяйте какво е казал Линекер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки, който ще вика в неделя за Испания (+мен :mrgreen: ) малко повод за радост в испанския лагер ---> http://euro2008.sportni.bg/?tid=40&oid=2501822

 

И аз съм за Испания но слегам 20лв че Балак утре ще играе и ако трябва ще играе 120мин!!! ако следиш повече новините преди всеки голям мач (да не почна да изброявам конкретни случаи че ще ме заболи ръката) има такива щуротии за залъгване на съперника и после много бързо се забравят така че за щастие или не тази информация ми се струва едва 1-2 % че може да се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки, който ще вика в неделя за Испания (+мен :mrgreen: ) малко повод за радост в испанския лагер ---> http://euro2008.sportni.bg/?tid=40&oid=2501822

 

Нещо гледам голям страх в Испанския лагер :mrgreen: За да се поуспокоите сигурно ще трябва Германия да излезне с резервния състав и съдията да поизгони 2-3ма още първото полувреме. Тогава 100% взимате титлата!

 

Сега по-сериозно. Не виждам нищо хубаво в спечелена титла благодарение на наказания и контузий в противниковия отбор. Най-добрата титла е честно извоюваната. Не че в крайна сметка не се броят титлите де (за справка - златната ръка на Марадона :( )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятността Льов да е приложил трик в стил Моуриньо с контузията на Балак...я има, но дори и тя да е факт, не мисля, че Швайнщайгер отстъпва по нещо на Балак, дори смело мога да се изкажа, че го харесвам повече като играч.

Испанците, та испанците.... Какво сте се заиспанчвали толкова?
Относно "заиспанчването", аз съм за тях, защото искам Фабрегас да вземе някаква голяма купа, а нещо напоследък в Арсенал това не се случва особено често :cry: Mежду другото, колега NightSpirit (същото се отнася и за колегата nicolas), можете да хвърлите по едно око тук ;)http://www.arsenal.com/matchmenu.asp?th ... 1&cpid=998
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за инфото колега van_persie, не знаех, че Юве ще играят в този турнир. Дано диема да дават мачовете да видим новите попълнения.

 

Относно мача довечера нямам никакви предпочитания, ще гледам сеир както се казва :mrgreen: , с надежда за много голове, ако може и дузпи още по добре :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

La Furia Espaniola (айде както им казша нашия умен коментатор-Roja(роха-червен)!

 

Голям отбор са-най-накрая си взеха сшоето.

 

Да им е честита ЕВРО ТИТЛАТА! :mrgreen:

 

Батко-мн ги познава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.