Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Евро 2008


van_persie

Recommended Posts

La Furia Espaniola (айде както им казша нашия умен коментатор-Roja(роха-червен)!

 

Голям отбор са-най-накрая си взеха сшоето.

 

Да им е честита ЕВРО ТИТЛАТА! :mrgreen:

 

Батко-мн ги познава!

Ися -фудболерата е много щастлив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • nicolas

    13

  • van_persie

    13

  • BlackPearl

    9

  • adrian_m

    9

Най-много писали в темата

честита титла на Испания, и на феновете им в България :)

 

една статия от 7дни спорт преди началото на първенството, NightSpirit я пусна още в началото, оказа се много вярна. Припомнете си я ;)

 

http://www.7sport.net/archive7ds/2008/0 ... 5052_9.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за колегата BlackPearl за точната му прогноза и за това, че любимците му вдигнаха купата :D Лично аз смятах, че и това първенство ще завърши за Испания както винаги-с многото надежди в началото и с разочарование някъде към четвъртфиналите, но явно тази година им е било писано да вземат нещо за усилията си. Германците през целия мач тънеха в тотална безидейност и ако (както винаги) бяха ударили някакъв късмет...нямаше да е справедливо. За играта на Испания- smile161 И мисля, че темата вече се изчерпа. За победителите-наздраве, а за загубилите- има и утре ;) Айде със здраве !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат шанс!

На финала ще се случи само едно-Ла фурия ще тържествува-а големите футболисти на Германия ще се покрият като мишоци(Балак,Подолски-Клозе не го броя за такъв-само като му видя бягането със стиснати юмруци стил не съм си изпил млякото).....

 

Просто крайно време е Испания да си вземе своето(лично мнение)!

 

Виж 1ва страница и писаното от мен-още преди началото на Европейското! :mrgreen:

 

Поздрави!

 

Аз и преди финала написах какво ще се случи на Германците!

 

Много ми върви нещо в прогнозите! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от цялото първенство Испания игра най-красив и резултатен футбол. Биеше с класа, всеки мач се доказваха на 100% и играеха на прага на възможностите с цялото си сърце, нещо което отдавна не бяхме виждали. За първи път от много време логиката победи. В последно време свикнахме все по-често, да казваме че футбола няма логика, очаквани победи да са разгромни загуби, обрати в последните минути, дефанзивна игра с търсене на само 1 гол за победа и т.н. Сега е ред всички футболни фенове просто да поздравим испанците за играта, тези които са били с тях да празнуват, тези които са били за други отбори да се надяват следващия път те да имат поводи за радост!!!

с това темата за това европейско може да приключи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23-мата най-добри на турнира по постове според Техническата комисия на УЕФА. За играч на турнира е избран Шави!

 

Goalkeepers

Gianluigi Buffon (Italy)

Iker Casillas (Spain)

Edwin van der Sar (Netherlands)

 

Defenders

José Bosinga (Portugal)

Philipp Lahm (Germany)

Carlos Marchena (Spain)

Pepé (Portugal)

Carles Puyol (Spain)

Yury Zhirkov (Russia)

 

Midfielders

Hamit Altintop (Turkey)

Luka Modrić (Croatia)

Marcos Senna (Spain)

Xavi Hernández (Spain)

Konstantin Zyryanov (Russia)

 

Midfielders – Middle-to-Front

Michael Ballack (Germany)

Cesc Fàbregas (Spain)

Andrés Iniesta (Spain)

Lukas Podolski (Germany)

Wesley Sneijder (Netherlands)

 

Attackers

Andrey Arshavin (Russia)

Roman Pavlyuchenko (Russia)

Fernando Torres (Spain)

David Villa (Spain)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.