Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

и аз питане за климатик


momo

Recommended Posts

защо при включване на вътрешната циркулация понякога се самоизключва?

защо при включване на вътрешната циркулация и когато тя работи понякога се включва климатика без да му свети лампата на бутона и после трудно може да се спре климатика?

Това ми се случва понякога дали не е защото климатика е с регулиране на температурата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо при включване на вътрешната циркулация понякога се самоизключва?

защо при включване на вътрешната циркулация и когато тя работи понякога се включва климатика без да му свети лампата на бутона и после трудно може да се спре климатика?

Това ми се случва понякога дали не е защото климатика е с регулиране на температурата?

 

смени си филтъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменен е преди 2х.к. с такъв с активен въглен

 

поне го почисти. вътрешната циркулация спира при кофти филтър. личен опит на фабия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип мисля,че се самоизключва след 10 минути!Прави се с цел ако пръднеш,да не се задушиш! :mrgreen: "кликматик" звучи като някоя нова екстра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.