Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Милотек


Recommended Posts

Вчера ми пристигнаха веждите които бях поръчал от магазина на Сливница във Варна.Изработката им е невероятно прецизна/аз съм голям педант/,направо не съм очаквал :D .За бояджията ми остава само да ги пръсне,направих си боя Глазорит естествено и като ги сложа ще пусна снимки.Много съм доволен,тази фирма за тунинг на Шкода е явно СУПЕРСКА.За 2-ри път се убеждавам и със сигурност ще си поръчвам и др.работи.В комплекта има почистваща кърпичка,някакъв специалин маркер/с който да намажеш/,силикон и шпатулка КAMEI.-ГОЛЯМА МАНИЯ

Благодарности на момчетата колегите благодарение на които можем да си разкрасяваме колите в България. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.