Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за корите на вратите


TIG

Recommended Posts

Привет,

 

Преди около седмица ми се наложи да мина покрай ЕТ и реших да ги попитам дали е възможно да сменя корите на вратите на моята Фабия 1 (такива с плат отгоре) с кожени или поне с пластмасови, имитиращи кожа. Получих много странен отговор: ами можете да поръчате, тя едната е скъпа - 100-130лв., ама не е ясно дали могат да се монтират и ще трябва да го направите на собствена отговорност!

 

Как така няма да могат да се монтират? Да не иска да ми каже, че на 3те типа оборудване на Фабия 1 хечбек слагат различни врати??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отиди в ----> www.vilner.eu там ще направят всичко каквото поискаш монтаж и демонтаж облицовка на корите !!! Хората са професионалисти при тях няма НЕМОЖЕ И НЕСТАВА !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях питал за въпросната,кора и ми казаха че може да се поръчат,но като цена беше 280 лв. някъде!Ако ще е за 130 и аз бих си ги сменил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак не е евтино-500 лв комплекта а на всичко отгоре и на своя отговорност...

Май претапициране ще е по изгоден вариант-стига да стане добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Варна колеги има 1 тапицер-чичо Митко-магьосник е направо,прави ги като заводски работите.Сигурно и при вас ще има подобно явление ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.