Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам проблем с Фабия 1.2!


Viktor

Recommended Posts

Имам проблем, за жалот в повечето сервизи само ми взимат парите без резултатл Колата ми е на 200000км. работи на бензин и метан, но от известно време на место претриса и изгасва. Като подам съвсем леко газ оборотомера тръгва на долу. Това се случва и на метан и на бензин. Надявам се някой да може да помотне или да ме насочи към хора, които биха могли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си казал какви точно дейности правят в тези сервизи, та да предполагаме и оттам да помагаме. Диагностика някъде направиха ли ти?

 

П.С. Между другото - никът ти е доста близък с друг колега от форума и така май ще стават доста грешки. Тъкмо и аз се зачудих защо в събота бяхме заедно с него и той нищо не ми спомена за "проблем с Фабия 1.2"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем, за жалот в повечето сервизи само ми взимат парите без резултатл Колата ми е на 200000км. работи на бензин и метан, но от известно време на место претриса и изгасва. Като подам съвсем леко газ оборотомера тръгва на долу. Това се случва и на метан и на бензин. Надявам се някой да може да помотне или да ме насочи към хора, които биха могли.

изолирай метана и провери мапа. дай малко повече инфо за колата/двг, как върви и как се държи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, явно само се дублират никовете, не се познаваме предполагам или поне не сме се виждали в събота. На диагностика ходих, от там ми казаха, че не могат да ми оправят колата.

ВанкоВарна - Фабия 1.2, 2005г., двигател 54кс.....както вече писах на място претриса, като това го прави и на метан и на бензин. На ниски обороти оборотомера пада, на високи си карам без проблем и на бензин и на метан. Като поема от 2-ра на ниски обороти придърпва.

Някакъв съвет или каде да отида?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВанкоВарна - Фабия 1.2, 2005г., двигател 54кс.....както вече писах на място претриса, като това го прави и на метан и на бензин. На ниски обороти оборотомера пада, на високи си карам без проблем и на бензин и на метан. Като поема от 2-ра на ниски обороти придърпва.

Някакъв съвет или каде да отида?

 

 

ДЕБИТОМЕР!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.