Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на гуми


skoda 120L

Recommended Posts

Здравейте колеги значи искам да ви попитам от какви гуми сте доволни и използвате защото трябва да взимам за мойта стрела гуми и се насочих към Barum но не намерих мн добри отзиви за тях и се чудя за не много пари какви други варианти има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам BFGoodrich и съм много доволен една гума излизаше към 80лв. Преди година сега незнам колко са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избери си размер, поразпитай за цени и тогава може да даваме акъл. Мойте наблюдения са, че средния клас е малко по-скъп от ниския, а качеството е по-високо.

Всесезонни или летни търсиш?

 

Със сигурност и евтината нова гума е по-добра от старата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам 1 италиански регенерат Malatesta City Car Доволен съм от него 14ките бяха по 45лв 13ките по 40 с 1 год гаранция на теловете вътре. В сняг се държи прилично и въпреки усилията ми не успях да я поднеса на прав участък (като се има предвид че с старите дето я взех с тях само с лееко погалване на педала на гаста и задницата отиваше на майната си ). Лятото в дъжд също се държат приемливо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Аз ползвам Tigar 165/80/R13 и за зимата и за лятото. Нямат грешка. Миналата зима с тигърките излязох от преспа като само я поразръчках Шкодата напред-назад и наляво и надясно. Като си ги купувах влизах в сайта на сърбите и имам спомен, че май бяха патент на Мишлен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега съм със Good Year Ultra Grip 7 155/65/14,ама чакам да завали един хубав сняг,та да ги пробвам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега съм със Good Year Ultra Grip 7 155/65/14,ама чакам да завали един хубав сняг,та да ги пробвам :mrgreen:
Не са добри отзивите им за сняг,гумата се държи добре на мокро,но не съм ги пробвал дано си доволен :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишелин Алпин това е гумата :P

Верно е, макар че карах такива миналата зима и да ти кажа не съм толкова очарован от Alpine3,сега сим с Conti Winter Contact 810 но още няма такъв сняг за да я изпробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишелин Алпин това е гумата :P
На лед са под средното ниво!

На лед почти всяка гума е под средното ниво.

За мен гумите са Maloya(от евтините) i Michelin(от скъпите).

По стечение на обстоятелствата тази зима съм с Корморан е не съм доволен.Никакъв го няма.Maloyata дето ми е на 13'' -ките (лятна) държи по добре на сняг от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.