Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

LCD телевизор


Favorit

Recommended Posts

желателно е да има гаранция за изгорели пиксели а колкото по голяма е тя толкова по качествен е екрана тя в България не се зачита много но щом призводителя е дал такава има защо Аз като си вземах монитора попитах има ли такава те ми отговориха че е много евтин само 400лв направо без пари каква гаранция съм искал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • chavdarlk

    11

  • Favorit

    6

  • димон

    5

  • bega4kata

    5

Най-много писали в темата

Най-добрият телевизор от масова марка e Пионеер!
Къде ги продават,че аз не съм виждал?

 

димон,гледам че ти явно си в тази област,моля те обясни ми следния феномен : Прахосмукачка PANASONIC,най-обикновена 7000 и нещо модел,отварям я и всичко вътре е на LG! smile122

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрият телевизор от масова марка e Пионеер!
Къде ги продават,че аз не съм виждал?

 

димон,гледам че ти явно си в тази област,моля те обясни ми следния феномен : Прахосмукачка PANASONIC,най-обiкновена 7000 и нещо модел,отварям я и всичко вътре е на LG! smile122

 

Ето адрес, където има телевизори Пайъниър - намира се в НДК, София, входа е откъм базар Пасажа, имат и сайт:

 

http://www.electron.bg/index.php?cPath= ... lter_id_1=

 

А тези са в Пловдив, бул “ Източен “ 22

 

http://www.dekom.bg/?page=product_type_ ... 46a13050ba

 

Малко офф:

 

Мдаааа, прочетох за прахосмукачката и се сетих на какво инфо попаднах неотдавна в нета: Един пич си купил Ягуар, след време нещо му се забелила кожата на Оригиналния ключодържател и отдолу се показал надпис Волво !!!!! Ще открия линка и ще го пусна по-късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрият телевизор от масова марка e Пионеер!
Къде ги продават,че аз не съм виждал?

 

димон,гледам че ти явно си в тази област,моля те обясни ми следния феномен : Прахосмукачка PANASONIC,най-обiкновена 7000 и нещо модел,отварям я и всичко вътре е на LG! smile122

 

Валдо, Панасоник е готина фирма ... С нея се топля 10 г...Доволен съм . Щом са решили да ползват детайли на LG , значи е правилно :) !

А нима ШКОДА не ползват двигатели на VW!!! Ами Audi !!! и ТЕ !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ....Всички прости... Натам върви света !!! Мамка му !!! Глобална унификация...Пежо и Тойота не правят ли заедно Ayago или кво там беше.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви кажа и други неща :

 

Grundig...=Beko ;

JVC...=VESTEL ;

LG = BEKO ;

NEO = VESTEL ;

сл. NEO= JVC !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...разликата е в цената...!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви кажа и други неща :

 

Grundig...=Beko ;

JVC...=VESTEL ;

LG = BEKO ;

NEO = VESTEL ;

сл. NEO= JVC !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...разликата е в цената...!!!!

 

Samsung = NEO :mrgreen: поне матриците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минлата година си задавах същия въпрос и се допитах до телевизионен техник.... и тои ми каза че особено при LCD тата всички са еднакви и цената се определя единствено от марката и какъвто и да взема си е същата работа.

Тоя техник не го слушай.

Производители на LCD телевизори много, но производителите на матрици са малко. Има голямо значение кой е правил матрицата. Само не знам дали някой търговец може да ти даде такава информация.

Има значение разбира се и каква е електрониката, но мисля че там не са толкова фрапиращи разликите.

 

Незнам неразбирам толко така ми каза техника .... не казвам че е вярно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димоне,аз като си давам парите,а и си държа на марката не искам да купувам LG с надпис Panasonic!!!Доколкото съм запознат Matsushita Electric Industrial Co. Ltd. притежава марките National, Panasonic и Technics,но не и LG!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не разбира (като мене) си купува Сони, защото, който разбира също си купува Сони. В случая - KDL 40L4000K.

Чудесна картина, но не мога да подкарам РАР (Picture And Picture) - изписва ми "подаденият входящ сигнал не съдържа картина от аналогова телевизия" и съответно в дясната половина от екрана има една празна рамка, но пък го има звука от аналоговата телевизия :mrgreen:

Поздрави и благодаря на всички за компетентните мнения :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да има ограничения в комбинациите от двата тунера и типа на сигнала - какво пише по въпроса в ръководството на потребителя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Чудесна картина, но не мога да подкарам РАР (Picture And Picture) - изписва ми "подаденият входящ сигнал не съдържа картина от аналогова телевизия" ....

 

Доколкото разбирам говориш за PiP (Picture In Picture), а от описание излиза, че просто нямаш два тунера. Като обикалях за моя (LG, при това съм доста доволен) се нагледах на Сони-та с PiP, но с един тунер. Дефакто, освен картината Sony не предлагаха нищо друго което да ме заинтересова ... при това на цена която убиваше интереса ми ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има даже три тунера - DVB-T, DVB-C и аналогов, но това не пречи да има несъвместими комбинации...

 

Иначе:

PIP - Picture-In-Picture

009399214-big.jpg

PAP - Picture-And-Picture

009399215-big.jpg

POP - Picture-On-Picture

009399216-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми така като гледам имаме еднакви телевизори :mrgreen:

Абе тея LG не стават smile175 smile001 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stefan l в крайна сметка след толкова дискусии най-накрая си купил SONY KDL 40L4000K и си направил безобразно добър избор по мое мнение. Абе тези не бяха ли на прИмоция с 21" TFT.

Да ти е честит и със здраве да си го гледаш smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stefan l в крайна сметка след толкова дискусии най-накрая си купил SONY KDL 40L4000K и си направил безобразно добър избор по мое мнение. Абе тези не бяха ли на прИмоция с 21" TFT.

Да ти е честит и със здраве да си го гледаш smile161

Благодаря!

Сингъл (без 21") - 1800 левчета от Метро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа. Ти тръгна от 7-800 после качи на 1100-1300 и най-накрая си купи най-доброто. Еми така се прави.

Още веднъж честито. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stefan l , изборът е добър ! Аз също бих избрал SONY . =D> Ако имаш някакъв проблем със сервизирането - свиркай !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само SONY е марка ! Всичко друго е компромис ! Било то цена било то качество !

Е, то е ясно, че компромиси винаги има. Дори и колите ни в частност са компромис, домовете ни са компромис. Ама то не може иначе. От както се появи X4500, 46 инчовия вариант, много хора го искат, ама така ли се дават 7900 лв. с ДДС или 7300лв. с ДДС с отстъпката, която имам :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Реших да не отварям нова тема а да попитам тук. Става въпрос за т.нар. кухненски телевизор максумум 19 или 20 инча - LCD.

Някакви препоръки и насоки?

 

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

монитора на компа ми е samsung 19" няма равен за това ти препоръчвам тази марка http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09030346 http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09038606

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След обиколката по магазините колкото и да ми се искаше се оказа, че Сони 30 инчово за стената няма, само един модел KDL-20S4000, но 900 лв. определено не ми се дават за телевизор в кухнята. Тъй че съм се спрял засега на това:

 

http://www.consumer.philips.com/consume ... FL3403D-10

 

 

http://www.consumer.philips.com/consume ... PFL3403-10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.