Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

Приема се, ама ние с диетите царевица ли ще правим на т`ва барбекю!

Абе айде да дойда да ви направя една майсторска скара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Приема се, ама ние с диетите царевица ли ще правим на т`ва барбекю!

Абе айде да дойда да ви направя една майсторска скара.

 

Колко много неща, без месо, могат да се направят на скара, не е истина просто и то без да развалят ничия диета. ;) А и чисто месце, бяло пилешко, овкусено с лимон и сол само, също не вреди на диетата. Ако не се сещате, свиркайте, ще дам идеи и насоки, от вас изпълнението. Ма едва ли от мен ще имате нужда, вий там сте кулинарни корифеи. :smt017

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко много неща, без месо, могат да се направят на скара, не е истина просто и то без да развалят ничия диета. ;) А и чисто месце, бяло пилешко, овкусено с лимон и сол само, също не вреди на диетата. Ако не се сещате, свиркайте, ще дам идеи и насоки, от вас изпълнението. Ма едва ли от мен ще имате нужда, вий там сте кулинарни корифеи. :smt017Поздрави.

Благодаря за добрите думи, ама не знам що свързвам думичка барбекю първо с крехка и сочна вратна пържолка smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорката даде идеята за събота. Ние с тебе уточнихме менюто. Нека чуем и други сектанти с идеи за мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Меню не сме уточнявали,уточнихме само да оставим диетите за един ден smile091

Относно менюто...........в Пикадили има мноооооого хубави ребърца,готови мариновани,има и вратни пържолки,кебапчета,кюфтаци и всякакви други благинки smile027

Ако наистина времето позволява да сме на открито може да отидем на Минералните бани,място бол,хем и децата да има къде да тичат,мястото е проверено!!!!Очаквам включване от другите и да мятаме организацията.............а ако искат колеги от близо и далече са добре дошли smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, браво! Точно когато ще отсъствам от града и се организира най-добрата среща за тази година ](*,)

Дай аз да пораздвижа Шкодичката,ще се правя на тебе зад волана smile091 smile048 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо споко, тя годината те първа предстои.

 

Марто, тия благинки дето си ги споменал... :| , само за диета са..., с Веско ще печем кочани/царевични/ май..., ама както има една приказка "га яде кифтетата не рева, а???", и сега кочании якоо smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай аз да пораздвижа Шкодичката,ще се правя на тебе зад волана smile091 smile048 smile004

Ти гледай в събота да не си дежурен по долап! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай аз да пораздвижа Шкодичката,ще се правя на тебе зад волана smile091 smile048

Ти гледай в събота да не си дежурен по долап! smile091

smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почвам фитнес smile117 ,защото още немога да дишам от тфа яддене,а след 2 часа съм на домашно парти smile092 ,поне там може да изкочи нещо да изразходвам яденето в е*ане smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам снимки!!! :smt004

 

То като се замисля, май снимки има само преди сядането на масата...от там нататък всички бяха заети да се борят с прясно изпечените свински вкусотийки. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малка част от партито днес:

хлапетата откриха софрата

post-5531-138453284009_thumb.jpg

Без активната помощ на Митко, който потготвяше вкусотийките...

post-5531-138453284113_thumb.jpg

...и Ива без която нямаше да има огънче в барбекюто...

post-5531-138453284098_thumb.jpg

нямаше да има това:

post-5531-1384532841_thumb.jpg

и това:

post-5531-138453284104_thumb.jpg

А най-младия от бургаската група пробва пружинки за новото спортно окачване на бебешката количка

post-5531-138453284109_thumb.jpg

Още снимки очаквайте от съорганизатора на мероприятието Valdo, което се състоя с неоценимата помощ на Skodaman.

Скоро очаквайте втори епизод на тазгодишния сезон на "Барбекю".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile035 Наистина се получи прекрасна среща,и времето беше с нас,супер компания,вкусна мръвка,децата си играха наволя на чист въздух........какво повече му трябва на човек.Дано се превърне в традиция!!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на вас :smt017 smile159

3-тата снимка нарочно ли я пусна :evil:

A oще по-лошото е,че дотам eibach-осани Octavia-ии не стигат!!! smile004 smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахххх, мръсници.

 

За другата седмица ще има ли мезета- да взема да скокна до вас да ви видя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.