Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

Мислих и аз да се включа,но уви....лепнах някъв вирус и от два дена съм с разстройство и температура.

 

 

п.п ...Фил ти как се оправи?

 

Като кълнеш батко си.... така се получава!

 

П.С: Да оздравееш възможно най-бързо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Мислих и аз да се включа,но уви....лепнах някъв вирус и от два дена съм с разстройство и температура.

п.п ...Фил ти как се оправи?

Айде стига сте ни цапали темата :smt0344

Ако ще идвате, просто го направете!

Пък Фил се оправя с много люто, чесън и гореща шкембе чорба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To посещението на Черноперлев е като при бат Бойко!Не се знае дали ще го бъде или няма да го бъде и от колко часа ще е! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To посещението на Черноперлев е като при бат Бойко!Не се знае дали ще го бъде или няма да го бъде и от колко часа ще е! smile091

То за всички мераклии да идват на гости в Бургас се отнася (с малки изключения - да не ги изброявам те си знаят кои са). Само ни трупат постове в темичката smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кът няма среща,аз отивам да хабя бензина smile092 ,може да набарам някоя студентка по спирките smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там ли ги търсиш "По спирките".

Едно време ги сваляхме в аудиториите, но времената се менят, студентките също.

Не си хаби бензина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да сваляш студентки от спирките, че ако застанеш на някоя спирка за циганската махала може да свалиш нещо с цвят кафяв металик.

Студентки най добре се свалят в кафето на университета, в аудиторията можеш да свалиш най-ного някой зубърка или кълвач.

Готините почти не ходят на лекции.

И не си хаби бензина, че лукойл пак мята цените към небето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студентки най добре се свалят в кафето на университета, в аудиторията можеш да свалиш най-ного някой зубърка или кълвач.

Не си прав, по мое време /преди почти 16г./ нямаше кафета в МЕИ-то, кой да свалиш, като няма къде, само едни аудитории оставаха, но пък там нямаше парно и нали се сещаш \:D/ . Добре, че юридическия в СУ имаха кафе, че и ние да намажем. Е сега съм женен за юрист ](*,) , но пък идеални неща няма!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,приемате ли още един шкодаджия във вашия отбор? smile159

Ей ме на и мен с моята машина.

http://www.picbg.net/u/58589/41136/491059.jpg

http://www.picbg.net/u/58589/41136/491060.jpg

http://www.picbg.net/u/58589/41136/491061.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,добре дошъл си в нашата малка но задружна секта smile035 ,надявам се още тази неделя да има среща и да се видим!Всички срещи ги обявяваме тук така че следи редовно темата smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега, гледам даже си ми комшия 8) , недля няма да мога да дойда... :cry: , ако решите нещо за събота.. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега следи темата и заповядай на първата обявена среща. Изпити няма да провеждаме smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега следи темата и заповядай на първата обявена среща. Изпити няма да провеждаме smile004

 

Как да няма изпити. Изпита се състои в това да унищожиш едно подлютено шкембе с ледена биричка. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега следи темата и заповядай на първата обявена среща. Изпити няма да провеждаме smile004

 

Как да няма изпити. Изпита се състои в това да унищожиш едно подлютено шкембе с ледена биричка. smile001

...без да ти потече носа! :lol:

 

:oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как съм ви изтървал само за шкембенцето в Крушевец ! :-k Там го правят страшно добре в крачмичката до площада. Ще дебна аз за новата ви сбирка. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как съм ви изтървал само за шкембенцето в Крушевец ! :-k Там го правят страшно добре в крачмичката до площада. Ще дебна аз за новата ви сбирка. smile159

 

Споко, то е почти традиция smile035 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си за едно шкембенце на капани..... че нещо много черни точки (отсъствия) събрах :) smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,приемате ли още един шкодаджия във вашия отбор? smile159

Ей ме на и мен с моята машина.

 

Добре дошъл в клуба! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става бре градски? Нещо май Ви скова снежеца. Що не си раздвижите манекените за по едно шкембе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.