Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

И тази седмица ли сме всеки за себе си?

 

И аз искам да попитам същото :-k , за Метро май отпадна, няма шкембенце smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради големия интерес към срещата тази седмица, определям за място на срещата паркинга на капаните в Морската градина. Час: 12 на обяд. На място ще решим къде ще ходим. Аз бих хапнал с удоволствие една шкембе чорба на Крушевец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е....и как мина, че не можах да дойда и да видя много ли да ме е яд или малко.

Ми явно не мина. На паркинга нямаше къде яйце да падне до асфалта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#СРЕЩА 20.03.2011/13:00ч. на бензиностанция ЛУКОЙЛ на изхода за Созопол!!!#

Жорката пак се е увълчил за шкембенце... \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#СРЕЩА 20.03.2011/13:00ч. на бензиностанция ЛУКОЙЛ на изхода за Созопол!!!#

Жорката пак се е увълчил за шкембенце... \:D/

 

То да беше само той... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#СРЕЩА 20.03.2011/13:00ч. на бензиностанция ЛУКОЙЛ на изхода за Созопол!!!#

Жорката пак се е увълчил за шкембенце... \:D/

Мен вълча пица ми се хапваше, ама явно ще си я правя сам smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна среща, въпреки мрачното време. Благодарности на Добри за осигурения превоз! Супърба на Свилен беше атракцията на срещата и се хареса на всички от групата. Радваме се, че гамата на местния клуб се допълни с поредната Шкода. Залисани от приказки за малко да забравим да отразим срещата. Ето и скромния принос в последния момент! smile049

post-6048-138453290997_thumb.jpg

post-6048-138453291001_thumb.jpg

post-6048-138453291004_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залисани от приказки за малко да забравим да отразим срещата.

 

Емо, бих добавил само и концентрирани върху люто и горещо шкембенце smile168 , много добра срещичка беше smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумци ! На мен лично срещата ми хареса. Надявам се и занапред така да продължаваме! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой мераклия от Бургас Шкода тийм - да пием по чай на капаните по обяд - преди да излетя с бързата Фабия обратно към София ???

0886969270 - Веселин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц,аз утре си отивам от гадната софия.Заминавам за готиното море ,соозoполо мозопол ... smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой мераклия от Бургас Шкода тийм - да пием по чай на капаните по обяд - преди да излетя с бързата Фабия обратно към София ???

0886969270 - Веселин

 

Идеята за капаните ми харесва, ще дойда, пиши към колко часа се събираме ако още някой иска да дойде smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой мераклия от Бургас Шкода тийм - да пием по чай на капаните по обяд - преди да излетя с бързата Фабия обратно към София ???

0886969270 - Веселин

 

Идеята за капаните ми харесва, ще дойда, пиши към колко часа се събираме ако още някой иска да дойде smile159

Добри , извинявай още веднъж - искаше ми се , но забравихме че сменят времето - нямаше как да успея да се прибера навреме за един ангажимент в София! ](*,)

Следащия път задължително ще пием бири! smile159 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само, че вали! Ами освен новоасфалтираните улици, из целия град всичко е в дупки, кратери, ями, прилично прикрити от кални локви! :smt0344 Вместо да протестират за горивата, които явно няма на къде да ги намалят още, да вземат да организират протест за тези дупки! Невероятни суми за данък, а кварталите са в ужасно състояние! Само с главните артерии не се решава проблема, дано все пак направят ул."Христо Ботев" прилично smile056

А и между другото този уикенд май пак ще вали. Добре, че поне ще има Ф1. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, очертава се свеж уикенд, вземем да организираме нещичко, какво ще кажете... :smt004 s_flag

 

пп новата емотиконка е много тарикатска :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.