Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Алоо групата...пак дават не лош уикенд, този път пак ли ще го пропуснем... smile056

 

Чакаме Валдо, Марто и Емо да определят час и място на срещата smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сезона на шкембето може да го закрием и да открием сезона на Даляна! smile035

Неделя беше препълнено ;]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с откриването на сезона на цацата с бира специално за Жоро:post-5531-138453297629_thumb.jpg

Разбира се - любимата марка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата z3f1r40, който днес най- учтиво ми даде път на пешеходната пътека до подлеза на ВХТИ. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата z3f1r40, който днес най- учтиво ми даде път на пешеходната пътека до подлеза на ВХТИ. :smt017

Еееее не знаех че си бил ти smile056 Просто гледам да съм по-внимателен и по-културен шофьор \:D/

Поздрави и следващия път ми викни да спра... да се запознаем smile168

 

Пп. Тази седмица ще има ли сбирка ??? Само веднъж съм идвал досега че в неделите винаги пътувам, но тази съм си в Бургас и имам желание да мина smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пп. Тази седмица ще има ли сбирка ??? Само веднъж съм идвал досега че в неделите винаги пътувам, но тази съм си в Бургас и имам желание да мина smile117

 

Силно се надявам аз поне, айде тази седмица по-сериозно, моля :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи айде да го направим примерно в неделя от 14:00 на паркинга пред Авеню, че на капаните сигурно няма да има места за паркиране вече. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи айде да го направим примерно в неделя от 14:00 на паркинга пред Авеню, че на капаните сигурно няма да има места за паркиране вече. s_flag

:smt017 навит съм, ако не изскочи нещо моогооо спешно, иначе там съм \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще има среща и аз ще дойда (поне за малко) s_flag Дано времето да е хубаво и някой да щтракне по някоя снимка :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще има среща и аз ще дойда (поне за малко) s_flag Дано времето да е хубаво и някой да щтракне по някоя снимка :smt017

 

Ще разходим джантичките а... :) :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще разходим джантичките а... :) :smt030

Има нови по-интересни подобрения smile168 И в момента работя по нещо много интересно smile021 Живот и здраве ще покажа и тук ще кача снимки като го завърша smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.