Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

И за обща среща съм навит, само че на мен влака ми пристига в Бургас в 12:30 на обяд. Ако може да измислим нещо за часа на тръгване... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Скъпи колеги,

Предлагам първо да си подредим приоритетите, т.е. към Варна ли ще се ходи или на "Авеню", пък после да уточняваме часове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи колеги,

Предлагам първо да си подредим приоритетите, т.е. към Варна ли ще се ходи или на "Авеню", пък после да уточняваме часове.

:smt017 Малко късно казахте за Варна... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е събота, а никой нищо не е казал със сигурност. Като гледам от Варна няма навити за обща среща, така че го казвам направо.

СРЕЩА НА 01.05.2011 ОТ 14:00 НА ПАРКИНГА ПРЕД ХОТЕЛ АВЕНЮ. Айде, че се забравихме вече. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клуб Варна отново слабо представяне. Айде на Авеню, пък който му се разхожда може да пообиколим някъде с колите. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

E т'ва е. Бравос,момчета. Много е добро там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> =D> Тез попчета и аз ще ги опитам ,ако не ги изпапкате до лятос. Ми то една вълничка няма морето бе, да не сте ходили на Охридското езеро. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аш колсун, аферим, машала, беше срещата :smt032 , благодарение на Мюмюн Паша(дано не се засегне) smile001

 

пп имаше още две думи ама не ги запомних, адаша може да сподели smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде сте ходили бе?

Янев говори с турцизми, Емо си пише направо на турски???

Да не сте ходили на турския ресторант в Славейков?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй, ний таквоз нещо си нямаме у центъра на Тюркландия, вий от де ги изписахте тез ресторанти бе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.