Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Не ,то там стана много скучно :D бяхме в сл бряг ,участвах в пяна парти ;]

Днеска те засякох в ЕУРТ около 09 ;]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вчера на Аркутино беше много добре пак пускат - 4 лв е входа за кола и не дават насреща нищо. Поне преди даваха... новите собственици до колото ги познавам не са от феновете да се плащат данъци.

За жалост мидите нещо ги няма... Комплекса на близо облагородява флората....

 

Днес - Ропотамо отдавна не бях ходил там, но днес се убедих, че е едно от малкото запазени места между лудницата (въртящите се на шиш туристи и бетоноите гори). Само, че се върви пеша и то много.

post-6124-138453318061_thumb.jpg

 

Влиза се от Приморско и се търси пътя покрай плажа и Перла.

-от там по малък път до една бариера т.1

- колата се оставя и пеша

- т.2 е устието на Ропотамо- класика;

- по червения път - първото отклонение в дясно се стига до скали - рай за гмуркачите - детсвена история. Пътя свършва на една вишка - пътя е черен през гората;

- т.3 е детствен залив... нещо, като след Созопол заливите от преди 10г.

А сега за туристите - това е резерват и независимо колко сте изморени, к;ви баровци и гъзари сте и т.н. НА ВРЪЩАНЕ В ТОРБИЧКА ВСИЧКИ БОКЛУЦИ, ФАСОВЕ, БУТИЛКИ И Т.Н. ОБРАТНО С ВАС. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слабо Бургаската група напоследък smile049 Скоро няма ли да се заформи събиране, аз вече съм извън бокса и готов за подвизи smile048 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днеска да нямаше събиране на Авеню ?????????? Минах към два и нещо покрай него и имаше 3 шкоди спряни отпред, на едната и забелязах клубната лайсна (сива октавия 2 не беше с бургаска регистрация) smile049 Ако е имало нещо... Засрамете се! :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше, имаше, по едно време шкодите даже бяха четири!

Можеше да влезеш да провериш, при толкова подозрително струпване...

Тази октавия всъщност е около зелена, не сива, но доста мръсничка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако бях с моята кола веднага щях да мина, но бяхме с един приятел и той профуча и докато се усетя и...

Само едно голямо БРАВО мога да ви кажа, че никой нито е писъл някъде, нито нищо :smt018 smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жабата не можа ли да я снемеш?

Тук на тази снимка я стискам в ръката и се не види :D .

Дай снимки и от барбекюто вчера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Една среща да сформираме тази неделя ???? Че аз другата седмица сигурно вече отлитам за Варна и не се знае кога ще мога да съм на линия отново smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

А пък аз и Тошко/Skodko/ сме на Ретро Парад в Ст. Загора. Ще се върна в Неделя около 14-15 часа, но едва ли ще ми е до срещи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.