Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

  • 3 седмици по-късно...

s_flag СРЕЩА 2.01.2012/14:30ч. на паркинга на капаните!!! s_flag

 

P.S. Утре се навършват 3г.от както се провеждат срещи в Бургас,така че е време да се преброим!!!

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не можах да дойда за съжаление :| Във Варна съм си, какво да се прави трябва да се учи smile049 Другия път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща се получи!Благодаря на всички присъстващи! s_flag

Брадъре, сега ако пуснеш и някоя снимчица от срещата smile001 ...

Извинения, ама бях в тежка реанимация smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми Колеги,

Поради небивалия интерес от провеждане на срещи през 2011 год. ви отправям следната покана към всички желаещи да присъстват на среща на бургаския клан, която да проведем на 08.01.2012 год. в 17,00 часа на паркинга на капаните.

За заявки и записвания:в темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Казвайте по с време че Неделята заминавам за Варна и да знам да отлагам ли пътуването за по късно през деня smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли навити за утре? Примерно в 16:30 на паркинга на капаните. Пишете, ако идвате, да не стане така да съм само аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята октавийка е в Лозово за боичка и разни други работи, ама ако се посъберат желаещи ще скрадна на тъщата орелчето и съм там smile117 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

nickalas много лъскава шкодичка имаш smile021 Днеска карах малко зад теб от входа на Бургас (от към сарафово) по околовръстното към ЖП релсите, ама бях с друга кола... Само как можа да си лепнеш такава голяма табела с ника на задния прозорец smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.