Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

Пратката вече е в бат VALDO :smt017 Съжалявам, друг няма да се облагодетелства от почерпката smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Пратката вече е в бат VALDO :smt017 Съжалявам, друг няма да се облагодетелства от почерпката smile004

 

Всичко е супер, много съм доволен от съдържанието на кашончето. Благодаря ти още веднъж. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм още по-доволен че отиде при теб и че ще го оцениш и ще направиш октавиата още по-красива :smt017 Надявам се и бат VALDO да е останал доволен от почерпката ти s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат ви VALDO ша чака Бирения лятото да го почерпи! smile001

 

За бат Валделинио ще има истинска чешка бира няма да го мъчиме с Каменица. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе случвало се е да пиеш и к`ват има! Чине ми се, че по-държиш на компанията отколкото на бирата \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компанията е #1.Аз да взема днес да мина да те взема за каратето,че да можеш да пиеш. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мастър Емо, Честит Празник и от мен, жив и здрав бъди, само радости да имаш и хубави неща да ти се случват!!!!

 

smile159 НАЗДРАВЕ!!! smile154

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, ЧИД брато, жив и здрав.

 

Бай дъ уей, няма ли да правим банкетче нещо....бая време стана не сме се виждали...тъкмо ракията от новата реколта "узря" :mrgreen:, че да видим адаша какво ще каже за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе той несериозен. Само обещава! Както е тръгнало може да пробваме тая от следващата реколта smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми..сори ама нещо все така се получаваше напоследък, тъкмо се постопля и ще може да наваксам. Само да вметна...оказа се, че събота съм на сватба (не на моята :whew: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Една среща Неделя на Даляна ? Ще можем ли да се събереме smile049

Valdo,днес беше засечен с двуколката до новата поща, виках махах smile009 smile009 smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая каска много трябва да викаш!Ти де беше бре?

 

P.S.Нищо не пречи да открием новия Далян!!! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая каска много трябва да викаш!Ти де беше бре?

 

P.S.Нищо не пречи да открием новия Далян!!! s_flag

Ами бях на тротоара от към Пандата :) на 6 метра разстояние от тебе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tряяя си взема от новите емблеми, че старото зелено хич ме не кефеше, даже съм го покрил с черно. Къде се продават , бре брадъре ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.