Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

  • 2 седмици по-късно...

Yaneff smile021 Честит Рожден Ден, Брадъре smile159 Да си жив и здрав, с много успехи и любов за напред в живота :smt017 Наздраве smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, брадъри аз да отбележа, че съм ремонтиран вече, не по най-добрия възможен начин, ама какво да се прави, много са ни свидливи застрахователите. Нещо няма ли да организираме да се видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Чудна среща се получи вчера на Крайморие!Надявам се, че на Любомиров&Co им е харесало заведението!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като звънях на всички,че някой дойде!!! smile175. Несериозна работа!

Теб не сме те търсили,щото знаем че си на Сънито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна среща се получи вчера на Крайморие!Надявам се, че на Любомиров&Co им е харесало заведението!!!

 

Валдес, огромно благодаря за посрещането и прекрасното време прекарано заедно. Жалко,че нямаше как да посетим и шкембето, ама друг път. Много натоварена се оказа програмата smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,трябва винаги като идвате да ви посрещам с нещо ново!Шкембето ще е за другия път!

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, нека и аз се включа по темата,все пак и женското мнение трябва да бъде чуто-като на по-претенциозни същества;) Едно гоолямо браво- без твоята организация,никога нямаше да успеем да открием толкова приятно място за среща, гарнирана с вкусни рибни специалитети,питиета, както и приятна компания. Беше супер и искам да благодаря специално на Valdo и неговото прекрасно семейство, съставено от ной-големите сладурчета за отделеното време и приятното изкарване на морето smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че сте останали доволни!!!

Съжелявам само,че не можахме да си кажем довиждане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна среща се получи вчера на Крайморие!Надявам се, че на Любомиров&Co им е харесало заведението!!!

 

:smt017 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже от "1000 години" среща не сме правили:

СРЕЩА 25.08.2012/20:00ч. - бирария "Нептун" на к-г Крайморие

 

P.S.Желаещите да присъстват да казват,за да знам точна бройка за резервация!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Среща неделя 16.09 17ч. на обичайното ни място,паркинга на капаните........време е за люто шкембе и студена бира!!! s_flag smile027

Можем ли да е направим в 14 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.