Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

И аз предпочитам в 14 ч., защото после имаме семейна сбирка по повод първия учебен ден /традиция на фамилията/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Ако не ми изникне нещо непредвидено, ще съм на линия. :)

Обаче за кой от капаните точно става дума? Ако не греша там има няколко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми изникне нещо непредвидено, ще съм на линия. :)

Обаче за кой от капаните точно става дума? Ако не греша там има няколко.

Събираме се на самия паркинг ,преди да си харесаме място за хапване smile159 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак бяхме малко камерен състав, ама важното е, че добре си прекарахме. На Емо Окатавията е супер! Сами си е свършил работата отлично! ASR-a почна да свети на няколко пъти smile092 . Само едни Айбах-чета и трябват и ще заспи. Айде другия път дано и новите членове и членки да дойдат.

post-1856-138453414354_thumb.jpg

post-1856-138453414364_thumb.jpg

post-1856-138453414369_thumb.jpg

post-1856-138453414371_thumb.jpg

post-1856-138453414375_thumb.jpg

post-1856-138453414378_thumb.jpg

post-1856-138453414385_thumb.jpg

post-1856-138453414389_thumb.jpg

post-1856-138453414391_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Членката Розана, най-искрено се извинява за неприсъствието си, въпреки обещанието ѝ да дойде. :oops:

Момчета, като гледам какви са ви спретнати и лъскави шкодичките, направо ще ме е срам да спра моята до вас. Толкова много работа и време иска грозилчето, ама пусто ни времето стига, ни средствата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,хубава работа,ние сме се събрали обединени от марката Шкода и не се делим по модели,всеки е добре дошъл независимо каква кола има и кара,имали сме всякакви модели в групата.Убеден съм че скоро Зеленка ще изглежда все по-добре и по-добре,важното е да си я харесваш и да се грижиш за нея.Колкото до срещата те очакваме още на следващата smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Супер. По график имаме среща другата неделя. Като наближи ще определим и час, така че следи темата и си добре дошъл. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер. По график имаме среща другата неделя. Като наближи ще определим и час, така че следи темата и си добре дошъл. s_flag

Благодаря! Надявам се да успея да дойда, че ще бъдем на риболов някъде из БГ ( все още се избира мястото) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако нямаме повече от 2+ ,едва ли има смисъл да се срещаме smile048

Да пише който може на 90% да дойде smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за 15? Дават го хубаво времето 25 градуса,от плажа направо идвам на паркинга smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя и аз ще дойда!Ще видите най-уникалното такси,ако приемате бакшиши в бандата!? smile126

И да НЕ забравиш VAG кабела,да видим какво мога да си пусна :smt032 smile092 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя и аз ще дойда!Ще видите най-уникалното такси,ако приемате бакшиши в бандата!? smile126

Приемаме и "бакшиши", ама само такива дет не се пробват да ни извозват smile001

И някой да напише нормален час за среща ако обичате :smt0344

И нека тея дет искат, ама не са сигурни дали ще дойдат поради "щото си" да не пълнят темата с празни постове smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.