Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Чалгар! smile096

Чакай сега,ние не ги каним да ни изнасят концерт,ще ядем сладолед,ще се мажем с мед,ще ги научим лятото да карат ски smile091 ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшни пържолки и салатки!

Поздрав за шивачите и най-вече Нептун!

post-6048-138453431533_thumb.jpg

 

За днес 25.11 ЕКЗОТИЧНА СРЕЩА НА РИБАРНИКА! Потегляне от бенз. Лукойл на изхода на Бургас в посока Созопол 12:30ч.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка,не се ослушвай ми идвай да те водим на пъстървата!Само не идвай с печката,щото пътя до там е писта,но от разклона по дерето надолу си требе нещо високо!

smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поканата,много обичаме пъстърва.И без това някои Бургазлии имат да ме черпят \:D/

А,то само печки ми останаха на мене.Едната нормално висока обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нептун Рапанов ще ни води другият път там,че той е с връзки.Все пак собственика на любимия му отбор е собственик и на рибарника!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нептун Рапанов ще ни води другият път там,че той е с връзки.Все пак собственика на любимия му отбор е собственик и на рибарника!

6 Декември централен плаж! smile092 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам молба:

Като определяте среща - нека да е поне два дни преди въпросното събитие. Всеки си прави някакви планове. От днес за утре??? Не става!!!

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещи има почти всяка седмица, всеки решава кога да дойде. Разбира се най-добре е да няма пропуск! Съобразяваме се и с метеорологичната прогноза smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.