Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

За пропусналите последната (ползотворна) среща, да напомня, че тази събота 27 ще се проведе среща-изпращане-барбекю на вилата на Валдо. Подробности около мероприятието очаквайте до края на работната седмица... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охооо....как баш предната среща ще забравя (фейспалм), айде чакам с нетърпение края на работната седмица :)

 

Днес ти видях колата в Еуратек smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охооо....как баш предната среща ще забравя (фейспалм), айде чакам с нетърпение края на работната седмица :)

 

Днес ти видях колата в Еуратек smile004

 

Там е признавам си :oops:, нещо ѝ светна чека и е на преглед, а ти 'що не се обаждаш като си в периметъра? Нямаш си представа колко бързо се организира групата за среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Там е признавам си :oops:, нещо ѝ светна чека и е на преглед, а ти 'що не се обаждаш като си в периметъра? Нямаш си представа колко бързо се организира групата за среща.

 

Бях само за 2 часа по работа и се прибрах в София smile049 Калибрирах им стенда за реглаж на Еуратек и си тръгнах.

Предложиха ми и тест драйв на новата Октавиа, но нямах време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях само за 2 часа по работа и се прибрах в София smile049 Калибрирах им стенда за реглаж на Еуратек и си тръгнах.

Предложиха ми и тест драйв на новата Октавиа, но нямах време.

Значи правилно не съм си проверявал предницата там smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи правилно не съм си проверявал предницата там smile152

 

 

Стенда им нямаше проблеми! Просто периодично го калибрираме през 6 месеца. Имат си такова изискване по ISO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, значи мога да им кажа да видят как е сходимоста на предния и задния мост, така профилактично. Тъкмо новия собственик хептем нищо да не трябва да ѝ прави. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре (събота 27.04) от 12ч. започва среща-барбекю на вилата на VALDO. Който желае може да се присъедини със скромно количество пържолки за скарата и марулки за салатката. Всички шкодаджии са поканени, на поляната има места за палатки и т.н. За десерт - бонус толумбички от мен smile049 За допълнителна информация звънете на домакина smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.