Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Горивна помпа на Fabia SDI


mihail

Recommended Posts

Здравейте,тъй като колата започна да ми прави ниакакви номерца я закарах в Еуратек на диагностика.Оказа се,че има проблем с датчика на горивната помпа.При тях отстраняването на този проблем струва към 4000 лв. защото нямали този датчик като резервна част и сменяли цялата помпа.Случайно да знаете къде могат да ми сменят само датчика и въобще някакъв читав сервиз,в който да ги разбират SKODI-те но цените да са по-приемливи от тези на Еуратек.Предварително ви благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София съм,а относно кой датчик и аз не знам,само знам само,че е в горивната помпа(поне така казаха в ЕураТек).Тъй като стила на каране ми е да се движа на по-ниски обороти приятели ме посаветваха да вкарвам Fabiiката на по-високи пък можело проблема да отшуми(ако е от лошо гориво,както в ЕТ споменаха,че е възможно).В сервиза на ЕураТек ми изчистиха грешките от компютъра и за сега май ниамам проблеми,но молбата ми за сервизите си остава,защото човек никога не знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена за проблема на skoda та.Двигатела започна да се тресе сиакаш се дави и на таблото започна да ми мига лампичката за подгряваштите свещи,както и лампата за контрол на изгорелите газове или както там се казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема може да се горигира,чрез центроввка на електронния блок на помпата.Отгоре 4-те болчета,едното е триъгълно,но отиди при някой който разбира-ти не пипай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление запо се ходи на майсторчна отново да се получава онова досадно притреперване на двигателя,сякаш се дави.Май ще се ходи на майстор.Моля ако знаете такъв добър в София,койти да разбира от дизелови Skodi да ми пратите координати.(забравих да спомена-колата е на реални 30 000км)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.