Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda обяви


rsk

Recommended Posts

.... Нищо лошо не искам да кажа, но колата е несравнима с моделите на марката от сродяването с VW.

Поздрави и късмет!

Много си прав,колега!Но да не забравяме,че сравняваш съвсем различни поколения автомобили.

Да не би задномоторните Фолксфагени от седемдесетте да са по-добри от задномоторните Шкоди?С какво?

Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв салон изхвърлих. Не е рядък, не е ценен, не е кожен. Борето ако иска, с малко оглеждане на обяви, ще се намери нещо и за около 1000лв, не е необходимо да се пръска подобна цифра. А, че колата не е сравнима с моделите след сродяването с VW е вярно, много по забавна е за шофиране и по бърза след малки доработки, проблема е че е мека, мноооого мека. Драг автомобил за еднократна употреба... какво да правиш.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Джанти 17ки  , нали се оглеждам за джанти и попаднах на тия. Но даже и не смея да попитам за цената , сигурен съм че надскачат бюджета ми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

ММ цветът е бонбон - салонът подхожда на екстериора :) баба и дядо от първата снимка са подържали вътре, даже стелките от балатум са в тон !

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е хубава, но без регистрация, ще отиде там откъдето нито една не се е върнала. Заслужава си Борето да се обади и да пита колко много е без регистрация. Ако има някакъв шанс да се регистрира и няма "тежести" си заслужава като купе, поне на снимки.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

нещо много ме човърка напоследък да прегреша и да се сдобия с още една Шкода. така като гледам тази има потенциал да ме вкара в разходи

 

http://olx.bg/ad/retro-shkoda-1000-mv-ID4wZSY.html#33b838eb99

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо много ме човърка напоследък да прегреша и да се сдобия с още една Шкода. така като гледам тази има потенциал да ме вкара в разходи

 

http://olx.bg/ad/retro-shkoda-1000-mv-ID4wZSY.html#33b838eb99

 

Има потенциал и да стане, като нова

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, изглежда добре, но парите са и вулгарно много. Ако успееш да я спазариш за 1000, мога да ти помогна да изхвърлим мотора и скоростите. Ще се радвам да ти помогна, за пари няма да си говорим. Полуоски и барабани обаче нямам, а те почти 80% сигурно са за смяна. ;) Да знаеш обаче, че и трябва гараж. Ръждясват от въздуха ;) То кажи - речи ти трябва една 120ка донор, нещо след 1984, за да стане кола от това МБ, така че си сложи и още 400лв разход. Oбърни внимание и че колата е със старозагорски номера, а я продава жена от Пловдив, така че най - вероятно има проблеми с документите, я е на наследници, я не е прехвърляна от предишния собственик, така че очаквай главоболия и там, докато видиш номера да започва със СВ ...

 

Ретро Шкода... чудя се аз ли остарях прекалено на 29год или човека се е объркал. Допреди 10години хората си ги караха, а сега ретро били ... Ретро МБ и ретро 120ка :D Другата седмица ако си докарам 120ката, кво, ще се окаже че ще ходя на бачкане с ретро кола ли ? Шегаджии, баба им е ретро :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11471198312527591тази е на приятел на мой колега. Доколкото разбрах се намира в Хаджи Димитър, ако някой си търси ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ако някой си търси ...

Таз малко като на Мишо Алкохола - многоцветна...Прагове, калници, врати, антена...май само задната врата е странно неизгнила...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, както се казва има характер. Ефекта sepia на снимката пречи, ама като я увеличиш и там е гнила. Както се казва за 800лв с газ, толкова, поне човека е оставил радиото. Става за някой да си я вози и после на части. Ако найстина е на 105000 км не ми се ще да отиде в моргата, затова писах.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/11457162510621401 някой да знае нещо за тази

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11471688585871706&slink=f7yoy6

А тази!!! Изглежда ми супер поне на снимките . 120-ска на 4800 км.!!! Звучи уникално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих му се, да го поздравя, че е запазил колата в такъв уникален вид, но не ми вдигна. Много рядко виждам кола без нито една забележка и без нито една цигания по нея!

 

Странното е, че на Косьо 105 цата както и моята, предния капак, хубаво има шарката като слънце, както този, но няма сгъвка по средата, тя е с цел капака да се сгъне при удар, която слагат на новия модел, но както и да е, колата е бонбон отвсякъде!

 

Ако я вземе някой от клуба, да изхвърли заводските накрайници на маркучите за отводняване отпред и шумоизолиращите кечета под мокета

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух се с човека със Шкодата оказа се много готин тип, поговорихме си за моята, за неговата, оказа се че има 100S ка и си я пази в гараж, казах му за моята и за премеждията с тея уплътнения , припомнихме си колко яко вървят тези коли на сняг и колко скорострелно ръждясват на следващата година, увери ме че ще я даде на някой запален, а не на случаен човек, каза ми че неговата кола сега е нещо за ремонт и вика ходя си тука от 1 седмица на работа със 120 ката ... Поканих го, ако иска да дойде на събора на ШКБ, викам като се видим там, ще те черпя сладки, хляб, сол ... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такава бих си взел , но за момента не смятам въобще че съм готов за такава кола. Не бих я купил за да я ползвам като ежедневка, а пък и да стои на улицата не е добър вариант .

Ако имах възможност въобще не бих се замислял! Дано да я вземе истински маниак на 120-ски..:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно ти, Краси, едва ли си грешния човек, за тая кола. Въпроса е можеш ли да изплатиш 3300 лв на банката, докато плащаш по 80лв на месец за гараж. Той човека като види как скачаш около нея и се кефиш, ще ти смъкне на 3000. Аз примерно лично нямаше да мога да ги върна на банката тея пари. Пък за карането всеки ден- колата е за да се кара, да ти прави кеф, ясно е че като е мокро или има сняг, ще седи паркирана и няма да се кара. Аз за моята дадох 900лв, ама не са ми били кредит от банка, взех ги на части от приятели. После още толкова за да я оправя да върви, ама ги дадох във времето, предстой ми боя, още 200лв. Така че аз я взех по - евтино, ама във времето тея пари пак съм ги набил....

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е ,че и аз не бих могъл да ги върна ”дали към банка_дали към приятели ”.Имам навика ако взимам заеми да съм наистина на 100% че ще мога да ги върна.

А, че бих се изкефил е меко казано .Направо като сбъдната мечта! :-)

Колата си е истинско попадение и проблема е ако утре търсиш такава да имаш парите , но да няма нищо читаво.

Пак казвам нека попадне в ръцете на някой който да и се радва и цени истински...ако стане форумна още по яко.

За мене си заслужава парите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми го казвай на мене , като ми удариха червената връщаме се от оглед на 120ката на Юли, возихме с Косьо след една линейка и му викам - да му е*а майката по - добре там да бех, писна ми, читава кола няма, всичко умряло от ръжди. После като взех Фелицията, цяла година не излезнах отпуска, за да може ако ме уволнят да имам запас отпуска, която ще ми я платят, за да си платя заема.  Много добре знам какво е да пазиш заем. :) Да , готино е ще да я вземе някой от клуба, ама аз ще съм достатъчно нахален да я разгледам, че чак ще си измоля и едно возене :P И на всичкото отгоре ще вляза с мръсните кубинки вътре, без да се притеснявам .

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази Шкода е с предна решетка от предишните модели 76-79та г. Също е и с калобрани от М серията. Т.е като моите.

Не виждам какво е наложило смяна на тези детайли, след като колата е на само 4 800км. И наистина изглежда чудесно.

Циганията Саше, дето казваш, че я няма е по задния капак и маска, но е поправима. Кефи ме колата. Като може да е автентична, така може и да е счупена от каране и чудесно реставрирана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.