Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda обяви


rsk

Recommended Posts

Без да се отиде на място нищо категорично не може да се каже.

Саше ако наистина ходиш на оглед да не забравиш да споделиш подробно впечатленията от колата ! :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Жоре, видях тези дреболийки, но както теб ги игнорирах, ся то е ясно че и волана е спукан, ама то здрав бакелитов няма, пък лайсничките blink blink са на лепенка. Все пак не е да има огромна дупка за пълначка за газ на предния калник, защото и това съм го виждал ;)

 

Краси, на тази кола няма какво да и се гледа. Сърби ме естествено да легна под волана и да видя дали има пломба на жилото на километража от Мототехника, както първата ми 120ка, но едва ли. Те навремето са откачвали жилото от кутията, за да имат по - дълго време гаранция от Мототехника.Имаше един пичага навртемето в форума "skorost" та той ме светна за тази далавера. Ако я видя, ще е на събора, ще ви направя едно най - добро време в клас до 89к.с. и ще му върна на човека ключовете, пък ако недай боже я блъсна на пистата, ще кажа на Pepino да каже "1во място драг ..... Александър Колдов с новата му Шкода 120, притежава я буквално от часове :D :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се отиде на място нищо категорично не може да се каже.

 

Категоричното и същественото в поста ми е в първите няколко изречения.

 

тази Шкода е с предна решетка от предишните модели 76-79та г. Също е и с калобрани от М серията.

Не виждам какво е наложило смяна на тези детайли, след като колата е на само 4 800км....................

 

Това са два детайла, за които не е необходимо да ходя до София, за да ги видя. С две думи - съмнявам се в посочения пробег. Няма нужда чак толкова да се изсилват нещата. И на 100 000 да е, колата изглежда, като нова и пробега е последното нещо, което ще ме спре да я взема напр. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме, че има шкодаджия, който я иска , че би и  гледал километрите. Знаем си ги къде гният, аз бих легнал ей така за спорта отдолу, но съм сигурен, че държачите на задните носачи са перфектни. Аз взех моята кола на репатрак, знаеш,  дори не ми пукаше защо не пали. Той даже дядото се притесни, вика ти сега я купи, бензиновата помпа е запекла, чувствам се виновен, ще дам пари да я смениш. Викам му спокойно у нас имам още 4 други, ще се оправим, радвам се , че ми я продаде. :)

Мен ме спират 3 неща

 

- вече си имам 1 такава, с поизгоряла боя, но е в такова състояние, човек не бива да е алчен, човек има само 2 ръце и 2 крака, не му трябват 2 120ки

- това са доста пари

- няма къде да я държа, нямам къща с 2 гаража и двор

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Врачанска обява за супърб:

 

http://www.cars.bg/c1803914

 

Това... вкъщи да не ти е, където има един лаф :) Даже недай си боже да го гледа някой човек това :D

 

Причини много... Три основни:

1. двигателя му има 100% нещо :) според мен дори е масларка стабилна, защото до 2010-2011-та се говори, че са такива... няма му капака - нещо мноого яко е барано, явно... изглежда ужасно.

2. вътре си представям, че е сядал "кравар, след като е ринал кошарата". Като го видях, точно на това прилича салона.

3. Кой знае още какво ще излезе и дали не е тоталка била... мнооого прилича на такава с тия белези... :)

 

Има теглич - явно е дърпала яко каравани... това предполага, че съединителя може да иска дядо Поп. С две думи - вземаш я и даваш още 5-6 000лв за да стане на цената на другите в мобилето :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това акцентираха в/у врачанска (да не се сърдят колегите), защото голяма част от колите са дараци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това акцентираха в/у врачанска (да не се сърдят колегите), защото голяма част от колите са дараци.

 

Да да, аз те разбрах още в началото, да :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с този разход от 6,5 литра в час... не, благодаря :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Дата на първа регистрация 08/2012, 377к км. Карат си хората. В БГ ще дойде на реални 150к...

https://m.mobile.de/auto-inserat/skoda-octavia-combi-4x4-kressbronn/233634696.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли нещо повече за тази Октавия? Приятел я оглежда. Мерси.

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11471502377461044&slink=gdq88u

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли нещо повече за тази Октавия? Приятел я оглежда. Мерси.

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11471502377461044&slink=gdq88u

Забравих да добавя нещо... Освен вериги/обтегачи от тази година ТСИ, нещо друго притеснително?

Иначе го предупредих, че колко е проверена е под въпрос, газ йок и цената ако беше от директен продавач щеше да е друга Снимките са оскъдни, трябва да се види на живо. Ако е на 85к може би си струва да се погледне по-сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално радио за Шкода Фелиция Blaupunkt Casablanca Skoda 4х20W

http://www.ebay.com/itm/Oldtimer-BLAUPUNKT-CASABLANCA-SKODA-autoradio-werksradio-alt-mit-KEYCARD-/112189308158?hash=item1a1f00fcfe:g:DJkAAOSwCGVX8CAu

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11475907731350508

Пичове някой гледал ли е тази колица, има ли някакви впечатления.

Мераклисал съм се другата седмицата да ходя на оглед но се опасявам да не е някое дърво и само да бия хиляда километра за лудо.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Шкода не е 130 , плюс имам колега от Кумарица, който познава предишния и собственик и каза че така е била удряна, че трябва да бягам много далеч от нея, дори и след коментара ми че е много добре изправена, просто ме посъветва да не я пипам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много колега. Точно такива подозрения имах гледайки снимките, десния мигач малко зяпа и се усъмних. Спести ми разкарването. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.