Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda обяви


rsk

Recommended Posts

Има ли някой, който да е оглеждал тази хубавица http://m.cars.bg/offer/c1919678? Мнения за автокъщата също ще са ми от полза. Питам в случай, че някой е оглеждал въпросната Октавия за да знам дали да бия път до София. Благодаря!

Редактирано от thunder81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато гледах за кола, тази също седеше обявена. Не я гледах поради двигателя (заради възможните проблеми с които се слави - справка Бри Шкода) и понеже комбито повече ми допадаше. Говоря за преди близо година. Защо не е продадена още - нямам идея. Изглежда добре на снимки, а щом е купувана в Бг, значи може да се провери цялата ѝ история. Успех ако решиш да я взимаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Относно двигателя мисля, че е на късмет. Аз в момента карам Октавия 2007г. BKD мотора, който също се слави като проблемен, но аз съм много доволен до момента от него.☺

Редактирано от thunder81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май е колата на Жоро.

Да, моята беше. Но изглежда човека иска да изкара някой лев от нея и я е пуснал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топ изпълнение https://www.mobile.bg/11513355525753924

Много добро изпълнение, жалко че е от Швейцария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е жалкото, че е от Швейцария, че не съм наясно да обясниш?

 

Много добро изпълнение, жалко че е от Швейцария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гният по-бързо.

..........това така написано звучи все едно гният за минути. Моята О1 е от Австрия, седма зима я карам, има ръжда отдолу, но не е нещо фрапантно. За протокола - като я взех имаше ръжда на задния десен калник - 2 години я карах така и не мръдна. Като я оправих в един от подизпълнителите на ЕТ за една година изби повече отколкото имаше - шанс. Все пак са коли - само едни ламарини!

ПС:) но пък сглобката и материалите са на много по-високо ниво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гният по-бързо.

Гният, ама тези дето уж са от Швейцария, регистрирани там, няколко месеца преди продажбата!

Истинските "швейцарки", гният колкото всички други автомобили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на колегата Жоро я гледах тук във форума още като пусна обявата, но повече ми е на сърце фейслифта. Пък и аз в момента карам като неговата преди фейса, само дето не е RS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко само, че е 120, но наистина изглежда зашеметяващо! Със сигурност ще е яко да си имаш задномоторка, произведена за Швейцария! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Швейцария, за разлика от Германия, Австрия, Дания, Холандия, Англия, задномоторките съвсем не са популярни коли. С две думи - не са били търсени на времето. Не знам и колко е бил износа за Швейцария. Тази може и да е дошла там втора ръка от другаде. До сега в нета съм видял снимка само на едно швейцарско 1000МВ. Стара снимка от 60те г. И тази е втората. Нищо друго.

Рапида ми прилича на пребоядисван. Интериора е мн. запазен.

Странно защо точно пък обърната стрела на ляво са сложили емблема на волана. Тя е допълнително слагана. Изключително рядко срещан вариант. Сещам се само за три случая, където заводски се използва обърната емблема на Шкода. Или собственика е толкова наясно с марката.

Пък са и дефицитни. Може и да е нещо "направи си сам".

Ама е 120ка. И аз не я ща. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, емблемата на волана е лепенка, а лайсната на която седят копчетата е боядисвана... Само ме е яд че и аз имах ключалка на жабката и я преебах, без да искам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, лепенка е Саше.  Нещо от мн. обяснения май ми е неясен горния пост.

 

 

 Тя е допълнително слагана.

 

Сега остава да обясниш защо е обърната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

... виждал съм я обърната и на 1000мб на резервоара.

 

Топло, топло.... :)

Капачката на резервоара е на преден десен калник. Там е нормална. На левия калник е обърната.

и един бонус - също е обърната и на оригиналните капачки, които се поставят на левите джанти Аполо.

Тази емблема няма нищо общо с посочените по-горе. Т.е. не става за там. Затова казвам, че е сбъркана. От производителя и още повече - от този, който я е поставил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

"Последната бройка от Мототехника!" :threaten:  :eusa_liar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове,

от известно време се оглеждам за нова кола и съм се спрял на Шкода Октавия, Супърб евентуално, но май е много голям.
Попадам днес на нова обява : https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... 6185688864
Дали не е някоя форумна и да е оставена да се продава в Еуратек, макар че знаем, че най-читавите коли не стигат изобщо до оказиона smile.gif

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.