Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Racing line при Шкода


bega4kata

Recommended Posts

Скоро не съм ти пращал поздрави приятелю,че реших да ти пратя един от днес \:D/ :

 

 

П>С>По e яко от VW-геновите ти лепенки! smile004

П>С>2>Най-дългочаканата ми екстра! smile049

 

Валдо, по-удобно ли е с тия педали? Много съм се чудел на такива изпълнения, затова питам... Просто едно приятелче си беше купило такива, ама не съм го питал. За мазда става въпрос. Като видях колко са големи... и като се замисля, че можеш да си настъпваш всички едновременно... Супер неудобно е за мен поне...

 

Кажи какво те грабва в такива педали?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-твърди и солидни се усещат алу педалите, но имам чувството, че с мокра обувка ще се подхлъзна, ако закача само ръба на педала, а в екстрени ситуации си се случва...

 

Като визия са супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDO,VALDO къде си тръгнал ти.....

 

При цялото ми уважение към теб, но тези педали изглеждат доста "Илиянци тунинг" smile049. За "R" табелките обаче не мисля така smile027.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От гледна точка на безопасност и удобство,мисля че стоковите изцяло с гумено покритие са си най добре!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих днес в най новия каталог на Автотрейд,и стоповете ги има като опция за тунинг.Производството им е на Дектан.Уточняваме цената в момента,че е соленка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро не съм ти пращал поздрави приятелю,че реших да ти пратя един от днес \:D/ :

 

 

П>С>По e яко от VW-геновите ти лепенки! smile004

П>С>2>Най-дългочаканата ми екстра! smile049

 

Валдо, по-удобно ли е с тия педали? Много съм се чудел на такива изпълнения, затова питам... Просто едно приятелче си беше купило такива, ама не съм го питал. За мазда става въпрос. Като видях колко са големи... и като се замисля, че можеш да си настъпваш всички едновременно... Супер неудобно е за мен поне...

 

Кажи какво те грабва в такива педали?

 

Поздрави

Какво значи да са големи?!!!Размерите им са едни и същи!Аз японски автомобили не харесвам,една от причините е че наистина педалите им са много близко един до друг!

Наистина се усещат като по масивни!

Сами,не се притеснявай - те се натискат само върху гумената част!Евентуално лятото като карам бос ще усешам и метала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.