Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Датчик температура вода-прецакан


mitko83

Recommended Posts

Здравейте колеги днес ми светна чека и я закачих на ваг ком и се оказа че е темп.датчик вода.Правеше ми мизерии от време на време палеше трудно и отзад изпушваше и миришеше много на бензин,казаха че се е получавало от датчика дано е така.Дадоха ми савет да търся оригинален(шкода или бош) от каде да си го закупя от ЕТ или ако го има някаде другаде в Пловдив моля за съвет. Неоригиналния е 30лв а оригиналния между 60 и 80лв.Казаха ми че трябва и да го сваля за да го видят какъв е за да го купя, видях го че буксата е с две крачета.Дайте съвет какъв да сложа оргинален или не и от кой магазин да го закупя.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 и няколо лева от Еуратек, преди това ми предлагаха по 20-25 лв, но от опит тези не издържат дълго, смяната е лесна, трябва само двигателя да е студен и за 5 мин си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.