Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пружини


STUCI

Recommended Posts

Здравейте колеги,колата ми е фабия 1 1.4 16V 2006г.Понеже е със спортни пружини е малко по ниска и закача почти навсякъде по коловозите в снега,искам да попитам за съвет как мога да я вдигна малко,без да я загрозя.С нормални пружини или с някакви подложки?Прилагам и малко снимки..

post-7768-13845336652_thumb.jpg

post-7768-138453366522_thumb.jpg

post-7768-138453366523_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е със стандартни пружини и пак опира (с Аудито съм свикнал да минавам смело), просто е малък клиренса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не, но не очаквай с нормалните пружини да е много по-висока. Като цяло фабията от долу има разтояние не по-голямо от една педя ( и малко може би) до кората под двигателя с нормалните пружини!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги сложиш ще вдигнеш колата с 2см(евентуално), ако ти се струва удачно........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се занимаваи със глупости не са виновни колоте и клиренса а снегопочистващите фирми ако чистят както трябва няма да има коловози ама... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги сложиш ще вдигнеш колата с 2см(евентуално), ако ти се струва удачно........

 

Е не, ще се вдигне, как евентуално бе Исе, :) аз заради спортните пружини само не мога да си карам Октавията в момента а приятелите с стандартното окачване нямат проблеми по нашите непочистени улици примерно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя ще се вдигне, ама с колко . Дали с 2, дали с повече. В скоби съм написал евентуално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с два сантиметра няма никакъв смисъл,но да попитам с нормални пружини би трябвало да вози доста по меко предполагам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с два сантиметра няма никакъв смисъл,но да попитам с нормални пружини би трябвало да вози доста по меко предполагам?

 

Да, ще вози по меко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.