Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Панел под преден капак Ф1 FL


ID A

Recommended Posts

Интересува ме, дали някой е разглобявал предната греда, на която са закачени радиаторите, фаровете, гредата за удар отпред и бронята? По-точно това което се води Bonnet Slam Panel? Та тази греда или панел при ключалката заварен ли е или е захванат само на винтове?

post-1221-138453371351_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, би трябвало да е на винтове- гледах някакво нау- хау как се свалят фарове без да пада бронята и един момък беше отвил винтовете в краищата и около ключалката, ако не ме лъже паметта и смело го беше навдигнал нагоре.

Но колата не беше FL :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялото е хванато с винтове към калниците. Заради пръскалките на фаровете и аз така си свалям фаровете, иначе при мен задължително трябва да се сваля бронята. Светлия отвор е по-малък заради тях и фаровете биха се запънали в пръскалките. Има схема в ЕлсаУин, че цялия Lock Carrier може да се извади с накичени на него фарове и радиатори. Но няма и дума, този Lock Carrier заварен ли е или е сглобен с взаимно заключващи се и завинтени части. Като гледам в нета, Bonnet Slam Panel се продава отдерно със собствен номер за поръчка, от един от сайтове копирах и снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

:smt0344 Заварен е откъм двигателя!

 

Второ питане - А скоба на десен баласт на ОЕМ ксенон, на долната греда как се монтира? Като резервна част е 7 лв., цялата предница ли разглобяват за смяната и?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.