Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Публикувано

Значи, като си направил анонса, аз очаквах някакъв сладкопоен славей, а то ........

В кавъра, въпреки че мъж пее тази партия, тембъра на мадамата със синьото пак е по-нисък от неговия.

Да не говорим камерата като я даде в близък план ........ Дори въоръжен да бях, пак щях да се изплаша.

........................

и от мен един поздрав:

 

 

  • Благодаря 1
Публикувано

Помислих, че аз съм сгафил нещо.

 

Преди 3 часа, legaltk написа:

Значи, като си направил анонса, аз очаквах някакъв сладкопоен славей, а то ........

Нямаше как да го опиша този глас. Нека да има и елемент на изненада. ;)

Има два славея покрай нея. Като са различни тембрите звучи по-хармонично.

 

Преди 3 часа, legaltk написа:

В кавъра, въпреки че мъж пее тази партия, тембъра на мадамата със синьото пак е по-нисък от неговия.

+1

Не я бях чувал тази песен. Първо ми попадна кавъра и реших да проверя коя е тази от триото, та се налага мъж да търсят. :)

 

Преди 3 часа, legaltk написа:

Да не говорим камерата като я даде в близък план ........ Дори въоръжен да бях, пак щях да се изплаша.

В стиловете, които слушам, обръщам повече внимание на гласовите/музикалните данни. Сигурен съм, че и ти си на това мнение. Явно този тембър предполага и такава визия. :)

 

поздрав и от мен:

 

 

  • Одобрявам 2
  • 2 седмици по-късно...
Публикувано

все пак накрая дойдоха в София, че даже обещаха пак да идват.

  • Одобрявам 1
  • 2 седмици по-късно...
Публикувано
На 21.02.2026 г. at 9:29, joro-120L написа:

Щом Роджър Уотърс ги е поканил да свирят парче от "Стената", значи са добри.:) Видимо се кефят и дават всичко от себе си.

/този концерт БНТ го предаваше на живо/

 

Ходих да ги видя на живо 2026та година, 60 години на сцена?!?!,  светлинното шоу беше топ, за съжаление Клаус Майне изглеждаше доста слаб и треперещ физически, гласът му още държи, но все едно не му достигаше въздух, инфекции ли, какво ли незнам.

Публикувано

Годините си дават отражение. На 78 е. Може и да е моментно състояние. При вокалисти се случва понякога да не са във форма. Ако е първото, то трябва да знаеш кога да слезеш от сцената. От уважение към публиката, която няма да чуе това, което иска чуе.

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.