Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с радиатора


genadim

Recommended Posts

Здравейте колеги от скоро забелязах че радиатора ми сълзи точно до входа,само че от вътрешната страна при тръбичките.Ако може дайте някоя идея щото съм в шах как може да се спука точно там :-k .Дали може да стане или щее за нов или втора ръка.Дане сее спукал заради това пърче от термостата дето е влязло вътре.Благодаря предварително smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се е спукал ... заминало е уплътнението на тръбичките и няма поправка ... измъквай един нов от магазина smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Есента, като сменях охладителната течност се излъгах и направих промивка на системата. В следствие се получи абсолютно същото, само че на всички тръбички и в двата края.

 

Бях на две места където правят ремонт на радиатори. На едното от воле ми казаха 70 лв!!! А на другото - веднага след като го видяха, казаха, че няма да се навият да го правят и ме пратиха за нов или втора ръка. Най-накрая намерих за 47 лв. нов, пък колкото издържи smile021

 

П.П.: За жалост ме очаква същото и за радиаторчето на парното smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднъж дадох колата на баща ми да си свърши работа и в последствие по балкански път, по завоите нагоре направо го пръсна на едно място отстрани на самото тяло.. Занесох го на ремонт, обрулиха ме 50 лева, ама не е мръднал. Обаче твоя случай е друг май :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.