Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

регулиране на фарове


jelio3

Recommended Posts

Здравейте,имам въпрос:Могат ли да се повдигнат светлините на фабията,освен чрез регулатора за светлините който е с 3те степени,4е много ниско ми светят и къси и дълги,дори да са вдигнати до край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има два реглажни винта- един за регулиране нагор-надолу и друг- за наляво-надясно.

На гърба на фаровете са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има два реглажни винта- един за регулиране нагор-надолу и друг- за наляво-надясно.

На гърба на фаровете са.

 

:smt017 Ама най-добре да иде някъде, където правят реглаж на фарове и там да му ги регулират. Иначе рискува най-малкото да заслепява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз Ви моля тази операция не сами а на стенд в сервиз, че ми писна да ме заслепяват, камо ли с менте ксенон, допълнително монтиран. Копчето за реглажа е да се свалят надолу като се натовари автомобила и се вдигнат а не да сваляш ниско летящи самолети. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам въпрос:Могат ли да се повдигнат светлините на фабията,освен чрез регулатора за светлините който е с 3те степени,4е много ниско ми светят и къси и дълги,дори да са вдигнати до край.

Ако колата е Фабиа 2 и си със заводските крушки, по-добре сложи по-силни крушки и ходи да ти регулират фаровете.Заводските са като свещички!

 

ПП: Ако тръгнеш все пак сам да ги настройваш, прочети из другите форуми как става регулирането.И все пак няма гаранция, че ще успееш да ги регулираш както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще погледна каде са тези винтове и ще пробвам леко да ги вдигна малко само, иначе е много кофти досега с такива ниско светещи къси и дълги не съм карал ,ако не стане мисля като минавам преглед,те ги замерват светлините и ще го помоля момчето да ги регулира.благодаря за насоката!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.