Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Молба за номер на ключ за светлини


Ivo_Dinkov

Recommended Posts

Колеги, може ли някой да ми каже точния номер и по- скоро буквения код в края нa номера за ключа за фарове с опция за предни и задни светлини за мъгла и регулиране на фаровете и силата на интензитета на светлината. Навсякъде откривам номера 6Y1941531. Буквените означения, които намирам са JDY, EJDY, CJDY. Лошото е, че не съответстват показаните снимки еднозначно на тези обозначения. Искам този ключ:

 

8_578_158984__2012-04-09_00-11-03_85.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да позная номера на ключа от снимката :-k

Моя е със същия номер, но без позицията за халогени (заради това е цялото упражнение с купуването на нов).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С рама на автомобил с халогени в ETKA-та ще ти изкара правилния номер. Не разбирам какво е упражнението-искаш нов да закупиш или търсиш втора употреба. А и ключа с халогени просто се издърпва два пъти към теб и по това също се разпознава. Защо ти е каталожния номер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да си поръчам нов този ключ. Точно него бих купил втора ръка, само ако е в състоянието на сегашния ми (отворих го за профилактика, а се оказа като нов и просто го сглобих обратно s_flag ).

Отделно от две автоморги ме оферираха с цени, по- високи от тези за китайски чисто нов (60- 80 лв са китайските с доставка до България) и реших като ще давам пари, да си го поръчам от ЕТ. Понеже вече чаках 4 седмици 3 щипки, поръчани по издирен от тях, а не от мен номер и дойдоха гайки вместо щипки, искам да им дам номера и да знам, че чакам правилната част smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента не съм в Сф, но като се върна утре вечер, в събота ще ти го дам. Ако не бързаш. Имай предвид, че ключовете за фаровете са два вида с управление на предни и задни габарити. Този е конкретно за Елеганс и не знам дали и как ще работи реостата за степеннта на подсветка на вътрешните уреди и бутони при тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си сложа реостатите от моя ключ. Колегата обеща, че е оригинален ключа в магазина на Левски144, но чак в Събота ще успея да мина в работното им време, да го пробвам и ако е каквото тъся, да го взема smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на rgc, вече съм собственик на чисто нов немски ключ с всички екстри s_flag

Буквения код е HJDY smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.