Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Накладки


martin_284

Recommended Posts

Препоръчайте ми хубави накладки за фелицията. Да не ядат много дисковете и да спират добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какви пари са ?

 

Не помня точно отдавна ги купувах, по-скъпи са от средното. Можеш да изпратиш запитване по мейла и ще ти отговорят за цената.

http://www.vdauto.com/bg/request.php

 

Ако си от София като отидеш да ги купиш на място ще ти направят 10% отстъпка аз купувам с 20% защото пазарувам там от 10г. и ме познават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TRW съм забелязал , че имат голямо топлинно разширение и кривят дискове , ама спират добре и са музикални ... от няколко години карам само с Феродо и съм по-доволен с другите споменати не съм карал , ама казват , че и Бендикс са добри , ама май са по-скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива за Фаворит/Фелиция (или поне аз не съм виждал) ... освен ако не си направиш сам каналите smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ФЕРОДО - без канал са, но спират добре, без да ядат дисковете. Единственият проблем им е, че са доста меки и се износват бързичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе то, комплект хубави накладки струва колкото комплект дискове. На фаворита му заложих и дискове и накладки TRW и за първите 500км все още дисковете не бият и колата спира добре и беззвучно. Иначе ФЕРОДО са наистина по-меки от ТРВ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://kalfin4k.snimka.bg/automobiles/k ... prq.712073

За доказателство колко добре спират FERODO ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

За да не отварям нова тема - някой може ли да ми каже как да извадя буталата на спирачни апарати, които не са на колата? Понеже нямам възможност, да ги закача за спирачната помпа, а искам да извадя буталата, за да сменя гумичките и да пусна апаратите на песъкоструйка се опитвам да го направя на земята така да се каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимаваш се с глупости ... апарати , песакоструйка , прахово и на края ще ги скриеш зад железарките ... ти нормален ли си ... качвай ги добре измити , сменя каквото ще сменяш , обезвъздушавай и карай и без друго ще се олюпи боята за отрицателно време smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена така и така ще сменям апаратите - основния проблем е, че гумичките на т.нар. "нови" са за смяна, а не мога да извадя буталата :( И след като така и така ще ги разпадна - защо пък да не ги боядисам.

Освен това може да се окаже, че няма да са скрити зад железарки - от де да знае човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги!Някой знае ли за задните дискови спирачки ,лепят ли феродата за накладките или с тръбички(нитове)? Абе инспектирах дебелината на феродото,през отворчето с гумената тапа,-дебело е около (5,5-6) мм.,при минимално допустима дебелина 2.5 мм. Значи има още,да ама ако е на лепило. А пък си въобразявам, че чувам шум при спиране, а ме мързи да вадя барабана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.