Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СПАМ: Пързалки с DSG - stivi797 style


stivi797

Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stivi797

    18

  • PRR

    8

  • dude_BG

    6

  • Milen Dimitrov

    4

Най-много писали в темата

...

От 20 поднасяния – поне веднъж няма да я овладееш.

Така е, нали?

...

 

Ако беше така, през седмица щях да се въртя! А досега имам само едно! smile175 Друго не мога да ти кажа! Нито пък имам време и/или желание да ти чета глупостите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

От 20 поднасяния – поне веднъж няма да я овладееш.

Така е, нали?

...

 

Ако беше така, през седмица щях да се въртя! А досега имам само едно! smile175 Друго не мога да ти кажа! Нито пък имам време и/или желание да ти чета глупостите.

 

Ами добре - явно наистина си те бива!

Коригирам се тогава - от 100 пъти веднъж ще ти се случи да не я овладееш!

Така става ли? :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

105 реда пост - ](*,) ](*,)

Ще изчакам сливането около почивните дни за четене smile049

Stivi .... Имам усещането , че за теб е важно да имаш мнение което поне някой да вземе под внимание ,,, поне според мен с такива романи е трудно , но ти си знаеш ... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачков, аз съм виновен за това. Направих му забележка на човека и явно си е взел поука, за което само мога да го адмирирам (дори и не се заяждаше на тази тема).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз завиждам на колегата и на неговите работодатели, предвид писанията от по 2-3 листа, които генерира в работно време. Явно е на заплата по хубост и не върши работа за 2 стотинки smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и в работата си е толкова компетентен колкото с карането май по-добре да пише във форума smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

evin, а и другите колеги които се интересувате - загледайте му мейла. Работодателя сме му всички ние + че и заплатата му идва от нашите данъци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз завиждам на колегата и на неговите работодатели, предвид писанията от по 2-3 листа, които генерира в работно време. Явно е на заплата по хубост и не върши работа за 2 стотинки smile049

 

Така е! Нещо като шеф съм, и давам акъл - на работодателите си. Тоест, на по-големите шефове от мен. За компютърни и за разни технически проблеми...... :mrgreen:

И с по някой компютър се занимавам отвреме-навреме - за разнообразие. И докато го чопля - пиша и тук.

 

И трудностите ме амбицират..... Все пак. Все едно да отида до Варна и обратно - за 10 часа. Не е много лесно, нали?

 

Иначе за правописните грешки - като ми кажете, и гледам да се коригирам! Макар че човек като пише бързо - и понякога няма как да не сгреши.

 

В работата съм доста по-компетентен..... Докато Шкодата я карам за удоволствие - и сравнително отскоро. Но пак казвам - карам много по-внимателно от много други шофьори. И не пия зад волана!

 

Добре де - така е. Видял си кой мейл към кой домейн е.... Браво, досетлив си.

Не е престъпление, надявам се! Пък и босовете ми знаят.... То тук всичко се знае. smile091

 

А може и да се забавляват - когато четат нещата тук!

И щом не ми казват нищо - може би ще станат и те Шкода фенове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, няма как да напълня вече пълна чаша!!!

Да - имам едно спускане в живота и тогава се хлъзна колата! То друг път дори не съм карал на сняг...

Имам и едно подпиране - причинено от мен! Щот един път карах в градско само и от тогава ме е страх да си кажа...

Иначе карам все в лятно време по сух и прав път извън града с идеална видимост и без коли около мен - страх лозе пази...

И за това не съм изпадал в никакви ситуации и няколкото десетки километра, които имам като стаж наистина признавам, че са недостатъчни и съответно не са меродавни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“Компетенти” от моя ранг…… Колега, тук вече би трябвало да се обидя.

Но всъщност не се обиждам...........

Прав си недооцених те - СВРЪХКОМПЕТЕНТ трябваше да напиша. А дали се обиждаш или не, ми е все тая - цял форум да ти се подиграва, а ти да продължаваш да "твориш" - това ми говори зле за интелектуалното ти ниво.

......А за себе си ти сам го казваш – 2 тотални щети по твоя вина!

За колко години обаче – кажи и това.

И какви наранявания са имали хората, участвали в щетите…. И това е важно.

Но се надявам да си си взел поука, и да караш доста по-разумно от преди – тоест, да си станал по-компетентен.

Това е по въпроса за компетентите…. Само да не ми се обидиш нещо.

Но ти прави чест – че признаваш за щетите по твоя вина!

Да имам две тотални щети, и двете с мои автомобили. И да, има пострадал човек - при първата имах много гадна синка от колана и си бях изкълчил палеца. При втората имах еърбег.

Легално карам от '98 - двете катастрофи са през '01 и '06.

А дали карам по-разумно - питай КАТ - досието ми е при тях.

И НЕ - не съм станал по-компетентен - понесъл съм си негативите, натрупал съм повече опит и знам, че съм далеч от идеалния водач - затова и гледам да не "звъня без да ме бият"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се напих като невидел , качих се на колата карах със 140 в Пловдив прибрах се жив ! Егати къв съм спец колко ли съм компетентен даже и на хиляда вотки :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се напих като невидел , качих се на колата карах със 140 в Пловдив прибрах се жив ! Егати къв съм спец колко ли съм компетентен даже и на хиляда вотки :o

[-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребител stivi797 получва първото си официално предупреждение, видно е в профила му. Основанието е спам и редовни опити за налагане на мнение, както и незачитане позицията на събеседници в теми. Всеки потребител, събрал 3 предупреждения, автоматично получава отказ за достъп до форума за неопределен период от време.

 

stivi797, престани да налагаш на някого мнението си. Едно е да изкажеш позиция и коментар по даден въпрос, съвсем друго е да налагаш възгледите си. Макар, че границата между едното и другото не е никак тънка, ти въпреки това не си в състояние да я видиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се напих като невидел , качих се на колата карах със 140 в Пловдив прибрах се жив ! Егати къв съм спец колко ли съм компетентен даже и на хиляда вотки :o

А така :D.Разправят че някакви хайки щяло да има по празниците,дано са само слухове smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“Компетенти” от моя ранг…… Колега, тук вече би трябвало да се обидя.

Но всъщност не се обиждам...........

Прав си недооцених те - СВРЪХКОМПЕТЕНТ трябваше да напиша. А дали се обиждаш или не, ми е все тая - цял форум да ти се подиграва, а ти да продължаваш да "твориш" - това ми говори зле за интелектуалното ти ниво.

......А за себе си ти сам го казваш – 2 тотални щети по твоя вина!

За колко години обаче – кажи и това.

И какви наранявания са имали хората, участвали в щетите…. И това е важно.

Но се надявам да си си взел поука, и да караш доста по-разумно от преди – тоест, да си станал по-компетентен.

Това е по въпроса за компетентите…. Само да не ми се обидиш нещо.

Но ти прави чест – че признаваш за щетите по твоя вина!

Да имам две тотални щети, и двете с мои автомобили. И да, има пострадал човек - при първата имах много гадна синка от колана и си бях изкълчил палеца. При втората имах еърбег.

Легално карам от '98 - двете катастрофи са през '01 и '06.

А дали карам по-разумно - питай КАТ - досието ми е при тях.

И НЕ - не съм станал по-компетентен - понесъл съм си негативите, натрупал съм повече опит и знам, че съм далеч от идеалния водач - затова и гледам да не "звъня без да ме бият"

 

Ето - значи знаеш за какво става въпрос. Ами чест ти прави, че си осъзнал някои неща!

И аз съм ги осъзнал - и през последните 8 години нямам никакви големи произшествия.

А малките - случва се, разбира се. Някой да ме подпре, да ме закачи, или да се завъртя. Все пак там, където ходя - много нарядко чистят шосетата...... Тъй че е разбираемо.

Иначе, ако говорим за щетите - имам ги много. Пет тотално счупени автомобила, два от които на фирми - които после как съм ги изплащал..... Не ми се говори!

А моите счупени - са два. И една кола на приятел - която обаче беше застрахована, тъй че той си получи парите.

Хайде, моите - те си бяха за моя сметка. Обаче чуждите - трябваше да се платят.....

Иначе нямам жертви или нещо такова - за щастие! - на хората при мен или в другите коли. Но колите бяха станали на хармоника!

Иначе синки от коланите или изкълчени пръсти..... Да, на няколко пъти.

Обаче ако съм имал късмет - все пак това не може да продължава вечно. Още повече че и здравето ми вече не е такова - та да продължавам с каскадите.

И затова си давам сметката, че човек трябва да кара разумно. Без значение дали вижда с двете очи, или с едното - пък и след като са ми заверили медицинското, явно това не може да ми е оправдание. Щом докторите са преценили, че зрението ми е достатъчно добро......

Тук друго имах предвид - че човек няма как да придобие опит само с четене. А трябва и да ги тренира нещата. Защото в екстремни ситуации тялото и мозъкът реагират инстинктивно - и си спомнят оттренираното.

Иначе е добре да не попадаш в такива ситуации..... Но често се случва това да стане - и то съвсем не по твоя вина, а по вина на някого другиго. И ако си ги оттренирал нещата - как да реагираш - това много помага.

А ако не си - не можеш да разчиташ на това, че нещо някъде си прочел. Няма как това да ти помогне - ето това е истината.

И друго знам - че човек дори и една малка бира да пийне, и това се отразява на рефлексите. Може и да се забавят съвсем малко - но това може да се окаже фатално.

Тъй че и това е от значение.

Ами накратко - това е.

Пък ако за някого това е спам..... Много жалко!

А за налагането на мнение - няма такова нещо. Споделям какво ми се е случило - пък ако за някого това е налагане на мнение - съжалявам!

А ако някой не може да изтъкне доводи, а просто ме апострофира - това какво означава? Налагане на мнение ли? И от кого е налагането?

Нали и колегата накрая го каза - да, ако се завъртиш - това вече е факт и нищо не може да се направи! Същия, който не беше съгласен с мен.

Ядосваше се, апострофираше ме - ама накрая пак дойде на моето.

Но къде е тук налагането на мнение?

Аз това искам от вас, и всъщност именно заради това ви ръчкам - защото искам да се замислите!

А не да повтаряте наизуст някакви неща - без дори да сте помислили за какво става въпрос.

И ако сте изпадали в същата ситуация - е добре да ги осъзнаете за себе си нещата как са. А ако не сте - ами то е ясно, че няма да мога да ви убедя в нищо.

Но и някой да ме убеждава в нещо, което съм го видял как е - и то няколко пъти - също няма да стане.

Тъй че аз ще си остана с моето мнение - а вие с вашето.

Редно е обаче да се чуят всички мнения - а не някои да се неглижират, пък други да се подчертават!

Макар че някой може и да не е съгласен с това.

И ви пожелавам всичко добро - на всички! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре уе, момчета, не виждате ли, че тоя си прави гавра с цял форум? Всички почнахме да му се водим по акъла и да му отговаряме и да влизаме в спорове с него. Според мен си е няк'ъв байчо, 'дето няма к'во да прави по цял ден и само ни гледа сеира и се прави на малоумен, за да ни накара да пишем.... аааааааааай давайте му отпуска вече и да се приключва. То не остана неосрана тема, вече нищо полезно не може да се намери от на Байчото простотиите... Не искам да ви давам тон в живота, ама на мен вече ми писна и едва ли ще влизам във форума често... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гавра не си правя с никого.

Гаврата с мен се опитват да си я правят - но не се получава.

Ако бях отскоро зад волана - може би щеше да се получи.

Обаче не съм.

Но каквото трябваше да го кажа - го казах.

И видях, че някои хора - идват на моя акъл. Може и да не са много съгласни с мен.... Но накрая идват на моето.

На Байчото простотиите - къде са бе, Вълко?

Кое е простотия?

И на лични можеш да ми го напишеш - кое е чак такава простотия?

Та дори не искаш да влизаш във форума.

Това ли е простотия - че призовавам хората да тренират? И че не става само с четене?

Кажи ми - любопитно ми е.

Ако е това простотия..... Не знам вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига си давал такива идеи, че форумният белетрист ще вземе да се напие с течност за чистачки и да загуби другото око. После ще ни убеждава, че тия 20 катастрофи са от проби да кара пиян, ама няма потрошени хора, зат'ва 'сичко е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Стиви, ти като поработваш за прокуратурата, защо не пишеш и в правната консултация? Примерно в темата има ли право или няма столичния инспекторат да глобява за неправилно пракиране?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.