Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция гасне при топъл двигател


qbuchkov

Recommended Posts

Здравейте , Фелицията ми гасне на топъл двигател при превключване на скоростите и при изключване на скорост и поставяне в неутрална.При натискане и пускане на педала на газта оборотите и падат под нормата прсветват лампите на арматурното табло и пак се вдигат в нормата.Всички тея неща ги прави на топъл двигател , на студен няма никакви проблеми.

Фелата е 1.3 мпи , Бензин :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си чистил дроселовата клапа, започни от там. После ще работи на по-високи обороти на празен ход, докато се самообучи. Гледай да сложиш кабела на буксата преди да запалиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачи я на компютър - колегата е прав, че е като дроселова клапа, но може да не е мръсна, а да е износена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачи я на компютър - колегата е прав, че е като дроселова клапа, но може да не е мръсна, а да е износена.

 

 

Извинявай но преди да е изчисти (да е свали) как ще я засече компа!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Износването е по-характерно за 1.6 на VW до колкото знам. От всичко с което съм пробвал да я чистя, най-добре се представи нафтичката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е отстранен, при първа възможност ще изчистя и клапата и ще споделя :)

Не забравяй да кажеш какъв беше проблема.

Попринцип това го прави от мръсен дросел както казаха колегите. И аз тази седмица ще чистя. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.