Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна лява спирачка


Sasho82

Recommended Posts

Здравейте,днес бях на годишен технически преглед и ми казаха ,че задната лява спирачка е много слаба.До сега не съм усетил нищо като съм карал.Гледах им монитора и показанията за дясната бяха 1200 а за лявата 200.Спирачките са барабанни.Някой дали знае причината да има такава голяма разлика?Разбрал съм се да я карам на сервиз след празниците.Дали според вас трябва да се сменят накладки или нещо друго?И ако може да ме ориентирате с цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е никладки, барабана, цилиндърче, механизма за регулиране на накладките и т. н. Цените за всяко нещо различни заради много фактори. Докато не се отвори трудно е да се каже кое конкретно ще е проблемно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.