Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте-проблем с лампата на акумулатора


pavel_fabia16v

Recommended Posts

Здравейте.От скоро имам един проблем.Като запапя колата и за секунди ми светка лампата на акумулатора и изпищява зумера.Принципно нямам проблем и си я карам така -вече 2000 км,но каква може да бъде причината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е колата. После като дадеш на контакт светка лампата и гасне и като завъртиш ключа и запалиш пак светва и пищи. На колко километра е колата и кога последно е обслужван алтернатора ( динамото ). Пишете малко повече подробности че другото си е гадаене. Може да мине и през диагностика да се види дали няма някоя грешка отчетене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей-колата е Шкода Фавиа 1.4 16 V 101 kc..На 135 000 км е 2001 год.Не съм обслужвал динамота никога.Взех я януари тази година на 95 000 км от Швейцария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.