Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

моля за савет - не върви на 3/4/5-та


tisho_shkodaVRC

Recommended Posts

Здравеите приятели имам сложна дилема за разрешаване имам шкода фелиция 1.3бензин/газ карам само на газ но напоследък имам сериозен проблем. На 1 и 2предавка варви като луда а от там нататък 3/4/5/почва да предърпва и наскоро забелязах ,че както варви губи токовете за секунди някакви предположения ...... Благодаря предварително....///Аз съм от Севлиево :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На диагностика ходил ли си и какво показва апарата ... на първа и втора върви , защото бързо минава през средните обороти и след туй на високите предавки седи в средни обороти , а там се проявяват калпавите свещи ... на бензин как е колата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите приятели имам сложна дилема за разрешаване имам шкода фелиция 1.3бензин/газ карам само на газ но напоследък имам сериозен проблем. На 1 и 2предавка варви като луда а от там нататък 3/4/5/почва да предърпва и наскоро забелязах ,че както варви губи токовете за секунди някакви предположения ...... Благодаря предварително....///Аз съм от Севлиево :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво пишеш сега ? Провери ли това дето ти написахме. Сменяй свещи на колко километра са ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво пишеш сега ? Провери ли това дето ти написахме. Сменяй свещи на колко километра са ?

смених свещите,кабелите дори комотатора но без ефек все едо и също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че губи токовете или само придърпва? С кой мотор си? Я ходи да те закачат на компютъра - това твойто започва да мяза на проблем с инжекцион (ако имаш такъв де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко , ако беше инжекцион с 4 дюзи немаше да има кабели , а ако беше с една дюза немаше да има отделен комутатор , тъй че остава да е карбуратор ... между другото оня ден в дъжда и Формана взе да хълца така на трета и повечко газ (вместо да набира взе да сеца та ми размъти чорбата между ушите) , ама като му боднах втора и го подгоних се събуди и от тогаз зор няма ... нямам логично обяснение .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.