Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Закрепване прозорец на задна врата.


corradoG60

Recommended Posts

Здравейте! Скоро се сдобих с Фабия. За мое съжаление открих, че и на двата задни прозореца липсва закрепването им към механизма за повдигане. Стъклата са с ел. управление, ако има разлика в механизмите. Оказа се, че закрепването представлява нещо като пластмасов нит, който минава през дупка в стъклото и държача му. Ако си има конкретно название, моля кажете го. Ходих в магазин за авточасти, който работи с ЕТКА, но там ми казаха, че по ЕТКА това не се предлага, като резервна част. На някой налагало ли му се е да купува такова нещо и ако да, нека сподели от къде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Дали в Шкода, ще ги има тези? Защото вчера обиколих всички магазини за авточасти, които се сетих(в Русе) и никъде не можаха, да ми предложат такова нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е въпрос на който няма как да ти отговоря. Звъниш и питаш дали по тоя номер дето съм ти дал имат дейтайла в продажба или само руските братя имат всичко за което се сетиш. Неща които в руските сайтове се продават по ЕТКА тук в БГ даже не са и чували освен в цели комплекти. Като гледам става и от голф 4 и може да питаш от някоя морга за разфасована врата да го вземеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е въпрос на който няма как да ти отговоря. Звъниш и питаш дали по тоя номер дето съм ти дал имат дейтайла в продажба или само руските братя имат всичко за което се сетиш. Неща които в руските сайтове се продават по ЕТКА тук в БГ даже не са и чували освен в цели комплекти. Като гледам става и от голф 4 и може да питаш от някоя морга за разфасована врата да го вземеш.

Попитах, защото видях, че казваш цена и предположих, че си купувал. Благодаря на всички за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам цена от сайтовете които гледам, а те не са български. По принцип каквото и да съм търсил и гледал цената в руските сайтове цените им са много близки с тези на еуратек. Смятам че след като руснаците го предлагат като отделна резервна част и са му дали и цена без да е свързано с други детайли на куп би трябвало и еуратек да го предлагат така. Но както казах има много неща които не са както при руснаците за това питай.

 

Вчера преди да прочета поста ти разглабях задна дясна врата и ги вадих тия неща. Ако знаех щях да взема размерите и да ти ги кажа да си ги изрежиш от някоя пластмасова шлауфка. Ако си намериш такава пластмасова тръбичка с размера на дупката на стъклото само я сцепваш и пъхаш в отвора и ще стане, а може и да сложиш и малката част която стои като чоп и тя е сцепена. Нищо специално няма в тия неща така че и може и по този метод да минеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам цена от сайтовете които гледам, а те не са български. По принцип каквото и да съм търсил и гледал цената в руските сайтове цените им са много близки с тези на еуратек. Смятам че след като руснаците го предлагат като отделна резервна част и са му дали и цена без да е свързано с други детайли на куп би трябвало и еуратек да го предлагат така. Но както казах има много неща които не са както при руснаците за това питай.

 

Вчера преди да прочета поста ти разглабях задна дясна врата и ги вадих тия неща. Ако знаех щях да взема размерите и да ти ги кажа да си ги изрежиш от някоя пластмасова шлауфка. Ако си намериш такава пластмасова тръбичка с размера на дупката на стъклото само я сцепваш и пъхаш в отвора и ще стане, а може и да сложиш и малката част която стои като чоп и тя е сцепена. Нищо специално няма в тия неща така че и може и по този метод да минеш

Благодаря за съвета! Ако намеря, ще пиша тук, да е полезно и за други. Ако не, ще приспособявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.